Noworoczna Gala - Narodowy Teatr Opery i Baletu w Odessie

Noworoczna Gala - Narodowy Teatr Opery i Baletu w Odessie
fot.
Data rozpoczęcia: 04-01-2018
Zapraszamy Państwa w podróż do magicznego świata operetki, musicalu i filmu, gdzie rozbrzmiewać będą największe światowe szlagiery, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, miłosnych westchnień czy burzliwych kinowych akcji.

Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych. Podczas Noworocznej Gali Koncertowej zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów - łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny. 

 

Wspaniali artyści, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych to bogactwo doznań artystycznych w najlepszym wykonaniu  na które Państwa serdecznie zapraszamy.

 

Noworoczna Gala w wykonaniu Narodowego Teatru Opery i Baletu w Odessie

Woytek Mrozek Production

Artyści:
Vitaliy Kovalchuk - dyrygent
Oskar Jasiński – tenor / powadzenie koncertu
Aliona Hrishuk - sopran 
Alina Vorokh -mezzosopran 
Alexandr Stryuk - baryton
Dimitry Mikheew - tenor

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu