Babski Kabaret czyli „Old Spice Girls” – fantastyczny spektakl na Bogucicach

Dodał: Sylwia Zaenger
Babski Kabaret czyli „Old Spice Girls” – fantastyczny spektakl na Bogucicach
fot. strona www organizatora
Data rozpoczęcia: 30-11-2017
Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret, na który zapraszamy 27 listopada br. o godz. 17:30 do Działu „Bogucice”.

 To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska, która gościła już w naszym MDKu ze spektaklem „Wakacjuszka”, oraz Barbara Wrzesińska.

Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).

Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę. Spektakl to również fantastyczny pomysł na spędzenie w ciekawy sposób ostatkowego wieczoru.

źródło: strona www organizatora
InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu