Sukcesy dzieci trzeba nagradzać!

Sukcesy dzieci trzeba nagradzać!
fot.
Data rozpoczęcia: 24-06-2017
Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec i Centrum Handlowe Auchan Mikołów przygotowały dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2016/2017 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem, nagrody w postaci bonów zakupowych. Będzie je można odebrać już 24 czerwca.

Docenianie, promowanie i nagradzanie dzieci za pilną i sumienną naukę umacnia ich poczucie własnej wartości i motywuje do dalszych starań. Bardzo dobre oceny na świadectwie to wynik długotrwałej pracy, wytrwałości i pracowitości. Rozwijanie tych cennych umiejętności jest niezwykle przydatne w dorosłym życiu.

W związku z tym Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec i Centrum Handlowe Auchan Mikołów organizują 24 czerwca akcję „Przynieś świadectwo zgarnij nagrody!”. Upominki, w postaci bonów zakupowych do sklepów galerii, otrzymają te dzieci, które na zakończenie roku szkolnego 2016/2017 otrzymały świadectwo z czerwonym paskiem.

Trzeba się spieszyć, bo liczba nagród jest ograniczona. Bony będą rozdawane po uprzednim przedstawieniu świadectwa szkolnego w Punkcie Obsługi Klienta, według kolejności zgłoszeń.

Akcja „Przynieś świadectwo zgarnij nagrody” odbędzie się 24 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu oraz w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Bony będzie można odebrać w Punkcie Obsługi Klienta w godzinach od 12.00 do 18.00. Liczba bonów jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu