Śląsk jedzie na HIP HOP KEMP 2017

Dodał: Mariola Lala
Śląsk jedzie na HIP HOP KEMP 2017
fot.
Data rozpoczęcia: 16-08-2017
W sierpniu czeka nas 16. edycja festiwalu z atmosferą! Jak zwykle organizujemy się na dworcu w Katowicach, by wspólnie podróżować do czeskiego Hradec Kralove.

Tutejsza scena główna od lat zachęca najgorętszymi nazwiskami rap biznesu zza oceanu. Lista legend, które na przestrzeni lat pojawiały się na głównej scenie festiwalu jest równie tłusta i smaczna jak legendarne już langosze z Kempowych budek. Podczas poprzednich edycji na czeskiej scenie pojawili się m.in. Kendrick Lamar, Yelawolf, Mobb Depp, Mos Def, Ghostface Killah, Macklemore czy Method Man, nie brakuje także reprezentantów polskiej sceny hiphopowej. Nocami, gdy spragnieni dalszych wrażeń festiwalowicze rozchodzą się do imprezowych bunkrów, swoje sety serwują dla nich najbardziej vibe'owi DJ'e tej planety.


Skład tegorocznej edycji powiększa się w każdy piątek, a line-up HHK 2017 zasilili już między innymi Jedi Mind Tricks, Oddisee & Good Compny, Main Source, Grammatik, Pro8l3m, W.E.N.A. x Sarius, Ten Typ Mes & Liveband, D.I.T.C., Apollo Brown & Skyzoo, Little Simz czy Rejjie Snow.


Ale Hip Hop Kemp uzyskał legendarny status nie tylko dzięki corocznym koncertom największych artystów rapowego świata, ale także niespotykanej nigdzie indziej atmosferze wielkiego święta czarnej muzyki. W żadnym innym miejscu nie spotyka się tyle osób zainteresowanych sztuką i kulturą hip-hop; od raperów i producentów, przez tancerzy, aż po artystów graffiti i sportowców. Pomiędzy koncertami czas umila uczestnikom masa klasycznych kempowych atrakcji, takich jak zapasy w czekoladzie, zawody taneczne czy freestyle’owa Bitwa o Kemping, kąpiele w pobliskim jeziorku i niezastąpione czeskie jedzenie.


Trzydniowe karnety, zapewniające także darmowy wstęp na środowy warm-up (17 sierpnia), znajdziecie w polskiej przedsprzedaży na www.joyStore.pl/hhk.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu