Śląsk jedzie na HIP HOP KEMP 2016

Dodał: Mariola Lala
Śląsk jedzie na HIP HOP KEMP 2016
fot.
Data rozpoczęcia: 18-08-2016
Ekipa ze Śląska po raz kolejny jednoczy się, by wspólnie podbić czeskie Hradec Kralove i wspólnie bawić się na festiwalu Hip Hop Kemp. HHK to największy w tej części Europy festiwal dla fanów wszystkich elementów kultury hip hop. POKAŻMY ILE NAS JEST!
Spotykamy się na dworcu o ustalonej porze i wspólnie ruszamy w trasę tuż za czeską granicę, by wspólnie stworzyć projekt Silesia Train. Gwarantujemy mnóstwo dobrych wibracji, przyjemnej atmosfery i integracji ludzi ze Śląska. Chcesz być na bieżąco? Śledź nasze wydarzenie na Facebooku: "Śląsk jedzie na HIP HOP KEMP 2016", przeżyj niezapomnianą przygodę i niespotykany dotąd chill out!

Hip Hop Kemp to festiwal z niepowtarzalną atmosferą. Jeśli jesteś fanem kultury hip hop, nie może Cię tam zabraknąć. Tegoroczna, piętnasta edycja HHK, czyli najbardziej muzyczna forma wyluzowanych wakacji, przyciągnie po raz kolejny ponad tysiące uczestników, szczególnie fanów pozytywnego wypoczynku i czarnych brzmień.

W line up'ie 15. edycji nie zabraknie nowej, świeżej krwi, ale fani klasyki gatunku i prawdziwych korzeni czarnych brzmień też nie będą zawiedzeni. Nie zabraknie także czołowych graczy z naszej polskiej rodzimej sceny (JWP, Tede, Kaliber44, Rasmentalism, Otsochodzi, KęKę, Małpa, Oxon/Revo).

Oprócz spektakularnych koncertów na głównej scenie i w mniejszych hangarach, uczestnicy festiwalu Hip Hop Kemp mają także szansę podziwiać tancerzy breakdance, grafficiarzy, DJ'ów i freestyle'owców w akcji. Nie zabraknie również pięknych widoków, takich jak kobiece zapasy w czekoladzie, a także licznych zajawek, które naładują Was pozytywną energią, jak chociażby strefa aktywności, basen czy wypożyczalnia longboardów.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu