Oko na OFF

Oko na OFF
fot. OFF Festival
Data rozpoczęcia: 02-08-2013
Każdej edycji OFF Festivalu, oprócz muzyki, towarzyszyły także sztuki wizualne. Nie inaczej będzie na tegorocznej imprezie.

Obejmująca teren całego festiwalu wystawa prac z kolekcji Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK w Krakowie

"Na OFF Festival wybraliśmy kilkanaście prac malarskich pod kątem ważności nazwisk, wyrazistości obrazu i przekazu oraz atrakcyjności wobec tak szczególnego kontekstu. Prace będą pokazywane pojedynczo lub w małych grupach w różnych miejscach na terenie festiwalowym. Będą to najczęściej obrazy znacznie powiększone i wydrukowane w formie bannerów z nazwiskiem artysty, tytułem pracy oraz informacją o pochodzeniu z kolekcji MOCAK-u" - mówi dyrektor muzeum, Maria Potocka.
Na festiwalu zostanie pokazanych kilkanaście prac z obejmującej kilka tysięcy dzieł kolekcji. Zobaczymy o brazy m.in. Charlotte Beaudry, Rafała Bujnowskiego, Edwarda Dwurnika, Marcina Maciejowskiego i Wilhelma Sasnala.


OFF is ON

Na billboardzie przy Scenie mBank zobaczycie w tym roku pracę Jakuba Juliana Ziółkowskiego "OFF is ON", wykonaną specjalnie dla OFF Festivalu.

Wilhelm Sasnal dla Ciebie
Przyjaciel festiwalu Wilhelm Sasnal udostępnił nam swoją pracę, która trafiła na koszulki i gadżety festiwalowe – taka okazja może się nie powtórzyć.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu