Division by Zero na koncercie w Wojkowicach

Division by Zero na koncercie w Wojkowicach
fot.
Data rozpoczęcia: 21-04-2012
Po krótkiej nieobecności na scenie oraz zmianach personalnych, zespół Division by Zero ogłosił swój oficjalny powrót. W nowym składzie wystąpi 21 kwietnia w MOK-u. Na scenie tego dnia zagra równie energetyczna, metalowa grupa Menthrass.

Grupa DBZ istnieje od 2003 r. Jest jedną z najlepszych polskich kapel grających progresywny rock, metal. Dotychczas ukazały się dwa albumy DBZ: „Tyranny of Therapy” oraz„Independant Harmony”. DBZ pracuje obecnie nad kolejnym. Jak zapowiadają członkowie zespołu, nowy materiał pojawi się także na koncercie w MOK-u. Po raz pierwszy zespół wystąpi także w nowym składzie. Do grupy dołączyła bowiem nowa wokalistka „Kostka” oraz klawiszowiec, Kamil.

W trakcie kilku lat działalności DBZ odniósł wiele sukcesów, są to m. in. występ na ProgPower Festival w Holandii (2008), festiwalu ACK Electric Nights w Lublinie (2010), Progressive Rock Meeting w Jaworznie (2008). Równie znacząca w karierze okazała się nominacja „Independant Harmony” w kategorii „Najlepszego zagranicznego albumu roku 2010” przez włoski serwis muzyczny ProgAwards oraz 8. miejsce w plebiscycie na ulubiony album roku 2010 w audycji „Noce Muzycznych Pejzaży” (PR 3).

Amatorów mocnego brzmienia oraz równie mocnych wrażeń, MOK zaprasza 21 kwietnia o godz. 18. Bilety (5 zł) do nabycia w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach (poniedziałek-środa w godz. 15-19 oraz w czwartek-piątek od godz. 7 do 11).


InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu