Spektakl "Dzikie żądze" wkrótce w Częstochowie i w Bytomiu

Spektakl "Dzikie żądze" wkrótce w Częstochowie i w Bytomiu
fot. Impresarte events
Data rozpoczęcia: 16-05-2012
16 maja w częstochowskim klubie Politechniki "Ackis" oraz 17 maja w Operze Śląskiej w Bytomiu odbędzie się spektakl "Dzikie żądze". Wystąpią m.in. Karol Strasburger oraz Elżbieta Zającówna.

Występują:  Anna Korcz, Stefan Friedmann, Karol Strasburger, Robert Rozmus, Mariusz Pogonowski, Elżbieta Zającówna.

 

Reżyseria i opracowanie muzyczne: Stefan Friedmann

Tłumaczenie- Elżbieta Woźniak

Scenografia-Wojciech Stefaniak

 

 

Przedstawienie tylko dla dorosłych! A nawet dla jeszcze bardziej! Anna Korcz uczy seksu w najnowszej sztuce o bardzo dzikich żądzach. Lekcje pobierają Elżbieta Zającówna, Karol Strasburger, Robert Rozmus i Stefan Friedmann. Zobacz coś, co wstrząśnie Twoim wyobrażeniem o życiu intymnym znudzonego angielskiego małżeństwa. Oni pokażą Ci jak urozmaicić igraszki w sypialni z pomocą włamywacza, dozorcy i zdesperowanej, porzuconej przez męża siostry. Będzie nie tylko śmiesznie, będzie zaskakująco, przewrotnie i bardzo śmiesznie!!!!

OPIS SPEKTAKLU

Państwo Griffin to zamożne małżeństwo w zaawansowanym średnim wieku, mieszkające w bogatej dzielnicy Londynu. On jest prezesem dużej firmy pracującej na zlecenie państwa, ona przystojna, nieco znudzona, ale raczej dama. Dorobili się synka na Oxfordzie i wiejskiego domku pod Londynem. Są ustabilizowani i coraz bardziej znudzeni. Wszystko im się układa poza jedną rzeczą. Przestał wychodzić im seks, a wiedzą, że:


"Regularne uprawianie seksu podnosi sprawność organizmu, zwiększa jego wydolność i dotlenia każdą komórkę. Pobudza krążenie. Jedna namiętna noc może zastąpić kilka godzin na siłowni, całując się spalamy około 20 kalorii, a podczas stosunku od 100 do 300 kalorii. Podniecenie wytwarza w mózgu związki chemiczne – endorfiny, a nadnercza uwalniają hormon – kortyzol działający rozluźniająco i usuwający ból głowy."

W księgarni odkrywają wyjątkowy podręcznik "Zrealizuj swoje fantazje" dr Leopolda Baumgartnera. Żeby ratować małżeństwo i obudzić żądze postanawiają wprowadzić go w życie. Nie jest to łatwe. Do tego teatru fantazji potrzebne są dodatkowe osoby... Jednak los okazuje się łaskawy. W domu zjawia się nieproszony gość- włamywacz, a w ramach pomocy przy zepsutym kaloryferze państwa Griffin odwiedza dozorca. Zabawa toczy się już sama. I to nieprzewidywalne. Nagle, w trakcie zaawansowanych scen pobudzania seksu zjawia się znerwicowana siostra Pani domu, którą przed chwilą porzucił mąż. To ,co nastąpi potem w sypialni państwa Griffin, przejdzie nawet najśmielsze wyobrażenia doktora Baumgartnera.źródło: Impresarte Events

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu