Ruszyła Karierosfera 2012

Dodał: Mira Gęborska
Ruszyła Karierosfera 2012
fot.
Data rozpoczęcia: 26-03-2012
Rozpoczął się I etap Karierosfery - ogólnopolskiego konkursu, w którym do wygrania są płatne praktyki. Zapraszamy do udziału!
Daj się ponieść karierze!

Doświadczenie zawodowe warto zdobywać już na studiach, jednak na rynku pracy trudno jest znaleźć firmę, która przyjmie studenta chociaż na bezpłatne praktyki.   Warto spróbować swoich  sił w konkursach, w których za wykazanie się wiedzą, można wygrać płatne praktyki w renomowanych firmach. Największym w Polsce tego typu konkursem jest Karierosfera.

Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich zajmie Ci zaledwie 10 minut. Jest to test internetowy dostępny na stronie www.karierosfera.pl  pomiędzy 9 i 26 marca. Najlepsi  przejdą do II etapu i rozwiążą test na jednej z 13 największych polskich uczelni (w tym na Uniwesytecie Ekonomicznym w Katowicach). Finalistów zaprosimy do Wrocławia na ostatnie zadanie - case study, przygotowane przez przedstawicieli firm.

W konkursie już na samym początku wybierasz swoją specjalność: Marketing, Audyt, PR, Inżynieria Oprogramowania, Zarządzanie Infrastrukturą IT, Finanse Przedsiębiorstw lub IT w Bankowości

Nie przegap swojej szansy – masz czas do 26 marca!

Partnerem Strategicznym projektu jest firma Danone. Patronat Honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Prezydenta Miasta Katowice. Patroni medialni: pracuj.pl, proto.pl, bankier.pl, students.pl.

Organizator główny – Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia oraz współorganizator Organizacja Studencka PANEUROPA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zapraszają!

 

 

 

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu