Piekary Śląskie: COCHISE

Dodał: Kinga Golis
Piekary Śląskie: COCHISE
fot. Ośrodek Kultury Andaluzja
Data rozpoczęcia: 23-02-2012
23 lutego o godzinie 19.00 w Ośrodku Kultury Andaluzja odbędzie się koncert grupy Cochise.

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku.
W pierwszym składzie znaleźli się Paweł Małaszyński (vocal), Darek Korzeniewski (perkusja), Wojtek Napora (gitara) i Radek Jasiński (bas).


 Debiutanckie demo „9” ukazało się na początku 2005 roku. W tym samym czasie Cochise wziął udział w przeglądzie kapel rockowych „Rockfest 2005” w Białymstoku. Został laureatem swojego dnia, dzięki czemu trafił na koncert finałowy w białostockim Amfiteatrze, gdzie jako gwiazdy wystąpiły zespoły Hunter, Pidżama Porno i Kult. W październiku 2008 roku Cochise zagrał na imprezie promującej pismo Malemen. Wkrótce po tym zespół opuścił perkusista Darek Korzeniewski, a jego miejsce zajął Czarek Mielko. Już w nowym składzie Cochise nagrał płytę „Still Alive” – premiera  10 lutego 2010 oraz cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, na składankę „Tribute to Danzig – Dark side of the blues” – premiera luty 2010. 11 października 2010 miała miejsce premiera handlowa płyty „Still alive” pod szyldem PinkCrow. Od tego czasu płyta jest dostępna w większości sklepów z płytami na terenie całej Polski.

Muzyka Cochise to połączenie inspiracji wszystkich członków zespołu, a więc usłyszeć w niej można elementy grunge’u, metalu, rocka i muzyki progresywnej.

Bilety już w sprzedaży internetowej.

cena biletu: przedsprzedaż - 30 zł, w dniu imprezy - 45 zł

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu