Najlesze pomysły przychodzą nocą

Najlesze pomysły przychodzą nocą
fot.
Data rozpoczęcia: 29-06-2011
W dn. 29 czerwca - 11 sierpnia Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich zamieni się w Wielką Fabrykę. Przez całe lato prowadzone będą rożnego rodzaju warsztaty.  

Jeszcze w czerwcu 29 i 30 oraz 1 lipca Fabryka Tańca czyli warsztaty taneczne - prowadzone przez Marka Zawalskiego, tancerza tańca nowoczesnego z Teatru Tańca w Rotterdamie Dance Works Rotterdam. W lipcu Fabryka słowa - zabawa słowem, przelewanie emocji na papier pod opieką krakowskiego pisarza i poety Wojciecha Bonowicza - (26 - 28 lipca), sierpniu Fabryka dźwięku - tworzenie własnych kompozycji muzycznych przez uczestników projektu pod kierunkiem kompozytora i aranżera Mateusza Wałacha (9 - 11 sierpnia), we wrześniu: rozstrzygnięcie Webquestu, Flash Mob czyli sztuczny tłum na głównej ulicy naszego miasta oraz podsumowanie całego projektu połączone z rozstrzygnięciem konkursu plastycznego na plakat.

Projekt Przystanek Alternatywa zwyciężył w konkursie Dom z Wyższą Kulturą organizowanym przez Alior Bank w partnerstwie z Narodowym Centrum Kultury, Newsweek Polska i dziennikiem Fakt.

 

 

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu