Pogotowie modowe Glamour

Pogotowie modowe Glamour
fot.
Data rozpoczęcia: 20-11-2010
Magazyn Glamour przygotował kolejną - trzecią edycję akcji "Pogotowie Modowe Glamour", której elementem będzie program na antenie telewizyjnej Dwójki.

Program "Pogotowie Modowe" będzie obejmował 15 odcinków, emitowanych w jesiennej ramówce TVP2 (od 10 września do 17 grudnia 2010 r.) w piątki o godz. 11.15. Gospodynią i prowadzącą będzie Beata Sadowska, natomiast szafy bohaterek poszczególnych odcinków zmieniać będą styliści Glamour - Ina Lekiewicz i Paweł Marczewski. Odcinki z danego miasta będą nagrywane po każdym castingu.

"Pogotowie Modowe Glamour" to projekt skierowany do pań, które nie potrafią dobrze się ubrać (albo tylko tak uważają) lub chcą robić to lepiej. Celem akcji jest stworzenie warunków do bezpośredniego spotkania i kontaktu z czytelniczkami, ale także budowanie wizerunku marki miesięcznika jako eksperta modowego i zakupowego, najlepiej zorientowanego w obowiązujących trendach.

14 sierpnia we wrocławskim centrum handlowym "Korona" rozpoczął się cykl castingów do programu. Podczas każdego z nich wyłonione zostaną 2-3 zwyciężczynie, uczestniczki poszczególnych odcinków.

Kolejne castingi odbędą się w następujących miastach i terminach:
25 września - CH Pasaż Łódzki, Łódź (wyłonione zostaną 3 zwyciężczynie)
16 października - CH Osowa, Gdańsk (wyłonione zostaną 3 zwyciężczynie)
13 listopada - CH Janki k. Warszawy (wyłonione zostaną 3 zwyciężczynie)
20 listopada - CH 3 Stawy, Katowice (wyłonione zostaną 2 zwyciężczynie)

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu