Partnerzy

 • encja.com
  Adres strony: www.encja.com
  Dostawca rozwiązań IT, w tym oprogramowania Press Office (Internetowe Biuro Prasowe), które umożliwia automatyczną publikację newsów w ramach portalu InSilesia.pl.
 • Partner InSilesia.pl w zakresie wdrożenia Internetowego Biura Prasowego (aplikacja Press Office) zintegrowanego z portalem InSilesia.pl - pierwszy śląski newswire. Uniwersytet Śląski jest jedną z największych państwowych uczelni w Polsce i Europie. Pełni też zaszczytną rolę inicjatora życia kulturalnego i mecenasa sztuki.
 • Partner kulturalny InSilesia.pl. GTM przygotowuje koncerty okolicznościowe, m. in. operetkowo-musicalowe i młodzieżowe. W przedstawieniach teatru występują wybitni artyści z całej Polski.
 • KS!E to magicy eventowi. Zaangażowani w akcje społeczne. Ich dziełem jest m.in. akcja Nie rób z miasta śmietnika- zasponsoruj słonecznika, nad którą patronat medialny objęła InSilesia.pl. Agencja kręci się! events to wiodący przedstawiciel branży event marketingowej na Śląskim rynku. Organizujemy wydarzenia specjalne, które ukształtują relacje firmy z klientami, partnerami czy zespołem pracowniczym oraz zapiszą produkt w świadomości konsumentów. W naszej ofercie znajdą Państwo min. konferencje, gale, bankiety firmowe, jak również akcje społeczne i kulturalne.
 • Serwis internetowy, którego głównym zadaniem jest INTEGRACJA – SPINANIE lokalnego środowiska studenckiego z różnych uczelni Śląska i Zagłębia. Podepnij się do nas...
 • Znany również jako Siemanko. Urodzony 19 lutego 1989 roku w Bielsku-Białej. Student Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Jego pasje to snowboard oraz motosport. Lubi jazdę po śliskim i stale dąży do doskonałości w prowadzeniu samochodu. Kierowca LOTOS – Subaru Poland Rally Team rozpoczął swoją przygodę z rajdami samochodowymi w 2008 roku. InSilesia.pl jest patronem medialnym Wojtka Chuchały.
 • Mistrz Europy w wyścigach psich zaprzęgów w warunkach śnieżnych.
 • GazetaCodzienna.PL to pierwszy internetowy dziennik Śląska Cieszyńskiego, który swym zasięgiem informacyjnym obejmuje cały powiat, a także Zaolzie. GazetaCodzienna.PL opisuje ciekawe wydarzenia życia codziennego, gospodarczego, sportowego, kulturalnego oraz problemy mieszkańców powiatu cieszyńskiego. Dziennik porusza również tematykę Zaolzia - piszemy o Polakach mieszkających w Czechach, problemach pogranicza, atrakcjach turystycznych i ciekawych wydarzeniach w województwie morawsko-śląskim.
 • Gazeta Mysłowicka to bezpłatny, kolorowy miesięcznik formatu A3, w nakładzie 10 000 egzemplarzy, zasięg na terenie całych Mysłowic, rzetelna informacja o wydarzeniach w mieście, doskonały nośnik reklamy dla Państwa firmy.
 • Pure Conferences zajmuje się kompleksową organizacją branżowych wydarzeń, takich jak: konferencje, śniadania IT, targi, jak również szkolenia specjalistyczne.
 • TOUCHÉ (czyt. tusze) - określenie wyrażające docenienie mocnego argumentu rozmówcy. A kto, jeśli nie kobieta, potrafi najtrafniej i najlepiej kończyć dyskusję...?
 • Praca
InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu