Nabrdalik Akademia Fryzjerska

Nabrdalik Akademia Fryzjerska
Branża: Usługi
Miasto: 40-096 Katowice
Ulica: 3Maja 12

Akademia Fryzjerska NABRDALIK jest wyjątkowym miejscem, w którym spotkacie prawdziwych pasjonatów fryzjerstwa. Czekają tutaj na Ciebie prawdziwy profesjonaliści, którzy po wielu latach pracy i doświadczeń na pewno spełnią wszystkie Twoje wymagania. Wszystkie oferty dostosowane są do indywidualnych potrzeb, ty jestes tutaj najważniejszy. 


Oferujemy wszystkie rodzaje strzyżenia damskiego oraz meskiego, a dodatkowo metamorfozy czy upięcia. Nie wiesz jak pielęgnować włosy, czy chcesz stylizacje do sesji zdjęciowych i ślubnych? U nas własnie to znajdziesz. Wychodzimy na przeciw klientowi dopasowując rozwiązania do ich potrzeb. Przygotowujemy także do pokazów mody czy bankietów i spotkań biznesowych. Każdy klient jest dla nas indywidualnym partnerem, którego zadowolenie jest najważniejsze. 


Prowadzimy także szkolenia, zarówno dla amatorów, chcących się uczyć, czy profesjonalistów z długim stażem pracy. Wszystko jest dostosowane do Ciebie, od wprowadzenia dla osób zaczynających prace, przez kursy zawodowe, aż po zawansowane techniki fryzjerskie. 


Wszystkie dodatkowe informację, albo nurtujące Cie pytania znikną gdy sprawdzisz sam oferte :)

https://nabrdalikakademiafryzjerska.pl/
 

Lokalizacja:

Polecane firmy

Nowe firmy

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu