Jak parzyć kawę?

Dodał: JSz
Data: 28-02-2018
Każdy z nas chciałby się cieszyć smakiem świeżej kawy we własnym domu, choć nie każdy z nas jest w stanie osiągnąć odpowiednie efekty. Co robić, by parzenie kawy stało się prostym i przyjemnym dla każdego wielbiciela aromatycznej, pobudzającej małej czarnej?

W parzeniu kawy, takiej jak ta serwowana w najlepszych kawiarniach, pomogą nam sprzęty AGD, tworzone z myślą o kawoszach. W jakie urządzenia oraz akcesoria warto zainwestować? W parzeniu kawy z pewnością pomogą nam profesjonalne ekspresy do kawy. Stanowią one dość zróżnicowaną grupę urządzeń, które zaskakują różnymi funkcjami.


Niewielkie ekspresy ciśnieniowe na kapsułki, większe ekspresy kolbowe oraz ekspresy ciśnieniowe automatyczne, będące najbardziej profesjonalnymi sprzętami AGD do parzenia kawy – oto rozwiązania, z jakich skorzystać może dziś każdy miłośnik małej czarnej. Tańszą propozycją będzie kawiarka, choć wielu sympatyków mają też praktyczne i funkcjonalne ekspresy przelewowe. A co mają zrobić ci, dla których ideałem jest kawa z mleczną pianką? Dla nich ważnym dodatkiem będą takie akcesoria, jak spieniacze do mleka oraz chłodziarki.


By kawa zawsze była świeża, warto stawiać na kawę ziarnistą, mieloną tuż przed parzeniem. Warto zatem w porę zainwestować i w tak ważny dodatek, jakim jest młynek do kawy. Większość nowoczesnych ekspresów może się już wprawdzie pochwalić zintegrowanym młynkiem, jednak posiadacze kawiarek muszą się takim dodatkowym sprzętem posiłkować.

W przypadku awarii ekspersu warto odwiedzić stronę klinikaekspresow.pl, na której dowiesz się jak sprawnie i szybko naprawić sprzęt.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu