Notesy reklamowe w kreowaniu wizerunku firmy

Dodał: Natalia G.
Data: 21-11-2017
Notesy reklamowe to jeden ze sposobów na wypromowanie niemal każdej działalności. Unikatowy wygląd oraz dobra cena wspomnianych produktów sprawiają, że są one chętnie zamawiane przez coraz liczniejszą rzesze przedsiębiorców.

Gadżety reklamowe dostępne są na rynku reklamowym od bardzo długiego czasu. Dostawcy tych materiałów promocyjnych prześcigają się w urozmaicaniu swoich ofert o coraz to nowe produkty, lecz coraz częściej można spotkać się z z trendami zupełnie odwrotnymi, gdzie zainteresowanie nabywających skupia się na bardziej tradycyjnych produktach. Jednymi z bardziej popularnych produktów reklamowych ostatnich miesięcy są notesy reklamowe, które znacznie więcej wspólnego mają z tradycją niz nowoczesnością, lecz zdecydowanie nie jest to postrzegane jako ich wada.

Notesy reklamowe a promocja firmy

Duże zainteresowanie zamówieniami przeróżnych notesów i notatników najpewniej bierze się z coraz wyraźniejszej tendencji do wreczania swoim kontrahentom wyjątkowych upominków, które odznaczają się elegancją i użytecznością. Na tym polu eleganckie notesy reklamowe wydają się bezkonkurencyjne, szczególnie gdy weźmie się pod uwagę możliwość zamówienia ich w efektownych zestawach wraz z długopisem, pakowanych w prestiżowe opakowania.

Jednymi z takich wyjątkowych gadżetów są notesy reklamowe składające się na ofertę PaperFloret.pl. Mamy to bardzo bogatą, szalenie urozmaiconą ofertę obejmująca każdy rodzaj notesów, wśród których najistotniejsze miejsce zajmują notesy książkowe, idealne na upominki biznesowe.

Rodzaje notesów reklamowych

Notesy powstające z myślą o firmach dzielą się na kilka głównych grup:

  • notesy książkowe
  • notesy na spirali
  • bloczki reklamowe

Tak jak wspomnine było we wstępie artykułu, notesy książkowe to prestiżowy materiał na unikatowe upominki firmowe. Dzięki stosowaniu w ich produkcji eleganckich oklein upiększających ich okładki oraz specjalnie wykonywanemu blokowi, notesy te mają niepowtarzalny charakter, który trafi w gusta niemal każdego. Notesy tego typu nie należą do najtańszych, ale ich zakup zawsze ma świetny wpływ na poprawę wizerunku zamawiającej je firmy.

Kolejna odmianą notesów dla fim, są notesy na spirali. Są to również eleganckie notatniki, których okładki również mogą powstawac z udziałem efektownych oklein, lecz ich blok integrowany jest z okładkami z użyciem specjalnej metalowej spirali. Takie notatniki są świetnym pomysłem na gadżety szczególnie dla firm, które chca mieć całkowicie zindywidualizowane notesy, lecz ich nakład ma być mniejszy nić 500 sztuk. Połączenie elegancji, praktyczności oraz łatwej możliwości stworzenia własnych bloków, okładek i dodatków, które towarzyszy notatnikiom spiralowanym, powoduje że kazda firma może pozwolić sobie na zupełnie oryginalny gadżet w przystępnej cenie.

Najprostszymi typami notesów firmowych są bloczki reklamowe, które z reguły wykonywane są z indywidualnym zadrukiem okładek i kart wewnętrznych. Bloczki reklamowe są również najtańszą opcją notesów i wspaniale nadają się na gadzety uzupełniające duże kampanie reklamowe.

Korzyści płynące z posiadania notesów reklamowych

Eleganckie notesy reklamowe, to prestiż i wspaniała promocja firmy, a co ciekawe, wszystko to można uzyskać za bardzo rozsądne pieniądze. Złożenie zamówienia na taką formę reklamy zyskuje się uniwersalne produkty reklamowe, które zawsze spotykają się ze wspaniałym odbiorem osób, które otrzymuja je w formie upominków.

Inne posty w tym blogu

Ty też współtworzysz InSilesia.pl!

Załóż blog

Polecane blogi

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu