Kalendarze, które sprawdzają się w reklamie

Dodał: Natalia Gruca
Data: 15-07-2017
Kalendarze to bardzo wartościowa i skuteczna reklama. Dzięki dobraniu odpowiedniego ich typu, łatwo można zyskać efektowny gadżet, który pracuje na Ciebie przez cały rok.

Kalendarze, które powstają specjalnie z myślą o firmach, to kalendarze reklamowe lub kalendarze firmowe. Istnieje bardzo wiele rodzajów i typów takich kalendarzy, wśród których każdy znajdzie najbardziej dopasowaną do Jego potrzeb propozycję. Świetnym przykładem miejsca, w którym można nabyć porządne kalendarze reklamowe jest StudioKalendarzy.pl, która to firma oferuje wszystkie typy kalendarzy w wariantach gotowych oraz powstających na zamówienie.

Chcąc zakupić własne kalendarze, które mogły by przyczynić się do wzorstu rozpoznawalności marki oraz do rozpropagowania oferowanych przez daną firmę produktów, czy też swiadczonych przez nią usług, należy zdecydować się na typ kalendarzy. Kalendarze firmowe dziela się pod względem przeznaczenia na kilka rodzajów, do których należą:

 • kalendarze ścienne
 • kalendarze biurkowe
 • kalendarze książkowe

Powyższe rodzaje są najchętniej kupowanymi przez firmy, a ich wybór zależy od ich własnych preferencji.

Kalendarze ścienne

Wśród kalendarzy z grupy ściennych znaleźć można całą gamę modeli, do których zaliczają się:

 • kalendarze trójdzielne
 • kalendarze jednodzielne
 • kalendarze czterodzielne
 • kalendarze plakatowe
 • kalendarze wieloplanszowe

Każdy z wyżej wymienionych rodzajów wspaniale sprawdza się w swojej roli, umożliwiając umieszczenie na nich widocznej, eksponowanej przez cały rok reklamy.

Ostatnimi czasy bardzo popularne stało się zamawianie kalendarzy ściennych wedne indywidualnego, powstającego na zamówienie projektu. Dzięki zamówieniu takich kalendarzy, zyskuje się możliwość umieszczania własnych zdjęć, treści i logotypów, co przekłada się na zupełnie oryginalny i niepowtarzalny gadżet reklamowy.

Kalendarze ścienne wspaniale sprawdzają się jako reklama niemal w każdego rodzaju działalności.

Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurowe, to jedne z bardziej praktycznych kalendarzy reklamowych, które równoczesnie umożliwiają umieszczenie na swojej powierzchni bardzo efektownych grafik reklamowych.

Kalendarze biurkowe najcześciej dostępne są w nastepującycj wariantach:

 • piramidki z doklejonym kalendarium
 • piramidki spiralowane
 • piórniki
 • biuwary
 • terminarze biurkowe

Każdy powyższy wariant jest nie tylko świetnym materiałem na reklamowy gadżet, ale również bardzo praktycznym przedmiotem codziennego użytku.

Kalendarze te również bardzo czesto wykonywane są na indywidualne zamówienie, co prowadzi do uzyskania bardzo interesujących efektów.

Kalendarze biurkowe bardzo czesto zamawiane sa przez firmy, które swoją działalność prowadzą szczególnie w biurach.

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe przez wielu ludzi uznawane są za najbardziej wyrafinowaną formę reklamy z użyciem kalendarzy. Elegancki wygled i możliwość umieszczenia reklamy na niemal każdym elemencie poszczególnego kalendarza sprawiają, że kalendarze książkowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem firm.

Kalendarze książkowe dostępne sa w wielu wariantach formatów, 2 wersjach bloków oraz w niezliczonej ilości propozycji opraw.

Kalendarze książkowe zamawiane sa przez niemal wszystkie firmy, bez względu na branżę, w ramach, której prowadzą one swoją działalność.

Kalendarze reklamowe dla wszystkich?

Kalendarze są bardzo wdzięcznym materiałem na gadżety reklamowe i przynoszą bardzo wiele korzyści. W zasadzie trudno wskazać przykład, w którym kalendarze mogłyby być zbedne. Najpewniej można śmiało stwierdzić, że kalendarze reklamowe są idealne dla każdej firmy, która chce zadbać o swój wizerunek.

Ty też współtworzysz InSilesia.pl!

Załóż blog

Polecane blogi

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu