Przedwczesny wytrysk - ten problem dotyka milionów Polaków w różnym wieku!

Dodał: Marta Janicka
Data: 16-06-2017
Przedwczesny wytrysk to zaburzenie erekcji dotykające mężczyzn już przy niewielkiej stymulacji seksualnej. Tenże problem spotyka niespełna 30% panów na całym globie. Należałoby wiedzieć, że przedwczesny wytrysk jest dosyć normalny u mężczyzn początkujących seksualnie. Tematy owego charakteru są całkiem znane zatem zaliczane są za zaburzenie seksualne zaledwie kiedy powtarzają się notorycznie przez dłuższy okres czasu. Przedwczesny wytrysk może stwarzać utratę pewności siebie podczas zbliżeń intymnych, również osoby narzekającej na ową słabość jak również partnera, pokazuje to do silnego dyskomfortu a także niechęci do następnych zbliżeń a frustracja seksualna może rozwijać się choćby do impotencji. Stan ten może być sprawnie leczony za pomocą specyfików na wydłużenie stosunku, takich jak Priligy. Dapoksetyna nie zniweluje problemu permanentnie, jednak sprawnie opóźni wytrysk i wydłuży stosunek za każdym razem, kiedy jest używany. Należałoby udać się z owym kłopotem do lekarza, czy do seksuologa, zazwyczaj sama farmakologia nie jest wystarczająca.

Jak rozpoznać przedwczesny wytrysk


Należy uznać, że przedwczesny wytrysk dosięga znaczną ilość mężczyzn na całym świecie a mimo to niezmiennie jest krępującym problemem. Nie zawsze zrozumiałe jest co przyporządkowuje się do przedwczesnej ejakulacji, ponieważ uwagi na temat odpowiedniej długości stosunku seksualnego znacząco się różnią. Zmniejszony czas inicjacji seksualnej przed szczytowaniem może być powodem do lęku dla wielu panów, lecz lekarze charakteryzują owy stan jako przypadłość tylko u panów, którzy nie wytrzymują fascynacji seksualnej: dłużej niż 60 – 120 sekund (podczas lub przed stosunkiem) i ma to miejsce często.


Podłoże i przyczyny przedwczesnego wytrysku


Przyczyna wczesnego wytrysku wciąż jest nieznana, lecz lekarze zgodnie uznają że w większości sytuacji stan teżne wzbudzony jest składnikami natury psychologicznej, takimi jak stres, niepokój, brak pewności siebie, wypalenie zawodowe, strach, depresją, problemami w relacji z partnerem czy poczuciem winy. Również przejścia wstrząsające z etapu dzieciństwa a też sytuacja rodzinna i ich konsekwencje traumy mogą przyczynić się do problemów ze szczytowaniem w dojrzałym życiu. Przedwczesny wytrysk może być ponadto wywołany czynnikami fizycznymi, jak np. choroby naczyń krwionośnych, uszkodzenie rdzenia kręgowego. Do przyczyn fizycznych kwalifikuje się czasami wykorzystywanie konkretnych specyfików albo ich nadużywanie i nadmierne spożywanie alkoholu i palenie papierosów.

Jak leczyć przedwczesny wytrysk? Tabletki na przedwczesny wytrysk.


Przedwczesny wytrysk jest niezmiernie znaną przypadłością, ale na rynku przystępny jest tylko jeden środek umożliwiający mężczyznom poradzić sobie z owym kłopotem. Są jednak inne techniki pomagające przedłużyć stosunek, przede wszystkim jest to specyfik na receptę o nazwie Priligy, który pomaga przedłużyć stosunek udoskonalając jakość życia seksualnego. Priligy pomaga panom spowolnić wytrysk o 200% – 300%, przy małym ryzyku wystąpienia efektów niepożądanych. Kolejną metodą pozwalająca wydłużyć stosunek są ćwiczenia, jakie zostały opracowane z myślą o panach męczących się z tymże kłopotem. Ćwiczenia te, praktykowane regularnie, mogą okazać się efektywne. Są to ćwiczenia gatunku ”stop i start”, ”ściskanie”, a także masturbacja wykonywana przez partnera, opóźniająca przed wytryskiem. Regularny trening sukcesywnie pomaga mężczyznom w pozyskaniu władzy nad wytryskiem.


Na rynku powszechne są także leki łagodzące czułość penisa, takie jak różnorodne kremy i żele przystępne bez recepty, stworzone do delikatnego ”odrętwienia” penisa, wydłużając dzięki temu stosunek płciowy. Niestety nie są one jednak dyskretne i mogą mieć ujemny wpływ na wartość doświadczeń. Świetnym rozwiązaniem są dodatkowo prezerwatywy, które są zaprojektowane tak, aby opóźniać wytrysk.

Tekst we współpracy z Tomasz Jabłczyński

Corda.com.pl

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu