Coś innego niż koszulki czyli walizki na kółkach dla dzieci

Dodał: Oytam
Data: 07-03-2016
Dzisiaj "porozmawiamy" o czymś całkiem innym niż fajne koszulki, dzisiaj zajmiemy się czymś całkiem odmiennym, mianowicie nasz temat to, walizki na kółkach dla dzieci podróżne - czy są warte zakupu?

Walizki na kółkach dla dzieci czy to jest dobry pomysł na prezent?

Wydaje się, że w ostatnich latach, właśnie dziecięce walizki na kółkach robią furorę, można to zauważyć szczególnie na lotniskach, jak maluchy ciągną za sobą bagaż, zadowolone z życia i nie przejmujące się niczym :).


Walizki na kółkach dla dzieci podróżne


Jakie są zalety takich walizek?:

Na pewno jedą z nich jest, to iż łatwo się ja pakuje i rozpakowuje, walizka taka, rozpinana jest tak jakby na pół i na leżąco można spokojnie do niej wpakować wszystko co dziecko potrzebuje w podróży. 

Druga nie wątpliwa zaleta, to że ubrania wewnątrz nie pogniotą się, w przeciwieństwie do plecaka, a cała wewnętrzna zawartość nie będzie się przesuwała i "goniła" w środku, gdyż wszystko przytrzymają paski wewnętrzne.

Następny plus, to iż są one wykonane z twardych, wytrzymałych tworzyw, które przy dzięcięcej wyobraźni i poczuciu beztroski, moga nie jedna walizkę uratować od destrukcyjnej, aczkolwiek nie zamierzonej sile rażenia dzieci :).

Nie można również zapomnieć, o tym, iż są tak skonstruowane, że dziecko z łatwością pociągnie cały bagaż za sobą, nie musi go nosić na plecach. Obsługa takiej walizki jest po prostu dziecinnie prosta :).

Wady walizki na kółkach dla dzieci, czy jakieś istnieją?

Oczywiście, może i łatwo się je transportuje ciągnąc za sobą, ale już przy takiej przeszkodzie jaką są schody, dziecko będzie potrzebowało pomocy przy pokonaniu tej niedogodności.

Następna wada, o ile można to tak nazwać, jest cena. Niestety twarde walizki na kółkach dla dzieci nie są tanie, trzeba na nie wydać od 150 zł wzwyż. Nie jest to tania sprawa, ale wierzymy, że bardzo się opłaca, ale o tym za chwilę.

Gdzie używamy takiej walizki, do czego się nam przyda?

Na pewno w pierwszej kolejności przychodzi nam na myśl podróż samolotem, jako bagaż podręczny, ale dziecko spakujemy też (no może nie dziecko, ale jego ubrania i inne potrzebne rzeczy :)), na wycieczkę, na kolonie, na obóz, gdy zechce nocować u znajomych, kolegi lub koleżanki lub u rodziny. Wszędzie tam gdzie będzie nocowało w jednym miejscu, czyli na przykład na wakacjach w hotelu czy pensjonacie.


Walizki takie nie przydadzą się, gdy dziecko wybiera się na obóz wędrowny, przemieszczając się z miejsca na miejsce, śpiąc w różnych lokalizacjach.

Oprócz twardych walizek są jeszcze te z miękkiego materiału, ale są to plecako walizki na kółkach dla dzieci do szkoły, w przeciwieństwie do tych twardych, posiadają jeszcze szelki do przenoszenia na plecach i do tego pakowane są od góry, pionowo, spełniają rolę plecaka na kółkach i można je spakować również do przedszkola jak i do szkoły.


walizki plecaki dla dzieci do szkoły

Co sprawia, że walizki na kółkach dla dzieci są tak atrakcyjne i są fajnym pomysłem na prezent?

Walizki takie są bezgranicznie atrakcyjne, szczególnie poprzez to, iż nadrukowane są na nich przepiękne i cudowne grafiki, przedstawiające, na przykład bohaterów komiksów, bajek nie tylko Disneja czy mają one motywy z kreskówek. Często też można spotkać dziecięce walizki podróżne w kształcie zwierzątek czy samochodów.


walizki na kółkach dla dziewczynki

I tak dla dziewczynek polecamy nadruki typu: Kraina Lodu, Myszka Minnie, Hello Kitty, Księżniczki Disneya.

 


walizki na kółkach dla chłopców

Dla chłopców: Star Wars, Spiderman, Batman, Auta, Samoloty Disneya, Toy Story, itp.

Jak dziecko może skorzystać na takim prezencie?

Rzeczą nie kwestionowaną będzie, na pewno radość na widok takiej walizki, kolorowej i cudownie wyglądającej, z ulubionym jej lub jego bohaterem komiksu czy bajki.

Nauka, dziecko chętniej będzie partycypowało w pakowaniu, oczywiście pod kontrolą rodzica. Do tego na z pewnością nauczysz swoją pociechę samodzielności i odpowiedzialności, gdyż ze zwiększoną chęcią przypilnuje swojego własnego bagażu, bo którzy by chciał zgubić tak cudna walizkę?


Kolejnym plusem zakupu podróżnej walizki na kółkach dla dziecka, będzie na pewno fakt, że przyda się ona także w domu, gdyż dziecko będzie się nią mogło bawić, wkładając i wyciągając z niej swoje ulubione zabawki, posłuży również jako miejsce do składowania zabawek.

Czy coś więcej możemy dodać?

Tak, fikuśny plecak dziecięcy, z nadrukami 3D czy normalnymi, również przedstawiającymi bohaterów bajek i komiksów oraz kreskówek, tak samo jak pojemniki na jedzenie dla dzieci, także barwne, zabawne i bajecznie wyglądające.


plecaki dziecięce Star Warsplecaki dla dzieci Myszka Minnieplecaki dla chłopców Spidermanplecaki dla dzieci Hello Kittypojemniki na jedzenie dla dzieci Toy Storypojemniki na jedzenie dla dzieci Księżniczki Disneyapojemniki na jedzenie dziecięce Wojownicze Żółwie Ninjapojemniki na jedzenie dziecięce Myszka Minnie


Walizki na kółkach dla dzieci, to na pewno frajda, to na pewno zabawa i uśmiech na twarzy dziecka, a okazji do obdarowania naszego malca prezentami jest wiele, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Urodziny, Komunia Święta, Boże Narodzenie, a i na pewno znajdzie się jeszcze kilka innych okazji.

Inne posty w tym blogu

Ty też współtworzysz InSilesia.pl!

Załóż blog

Polecane blogi

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu