Piękno Renault

Dodał: Auto-Zięba
Data: 07-12-2015
Renault Megane IV, Renault Talisman - dwa samochody, które zachwyciły na pokazie w Warszawie na gali i międzynarodowej premierze tych modeli. Gala odbyła się 1 grudnia 2015 r. w Hotelu Double Tree by Hilton w stolicy.

1 grudnia w Hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie odbyła się gala i międzynarodowa premiera dwóch nowych aut RENAULT MEGANE i TALISMAN

Podczas wieczoru spotkali się dealerzy Renault z Polski, Litwy , Łotwy i Estonii, dziennikarze, strategiczni klienci i inni zaproszeni goście, z Ambasadorem Francji na czele. 

Nowe Renault Megane


Nowe samochody zachwyciły wszystkich. Dwa modele Renault to także propozycja dla różnych klientów, którzy w propozycjach od Renault cenią design, wygodę i komfort kierowcy.


Nowe Megane to samochód pełen życia, otwarty. Jest samochodem bezpiecznym na co dzień, bezpiecznym dla budżetu kierowcy, a przede wszystkim daje wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa.

Nowy Talisman to z kolei samochód dla bardzo wymagających klientów. Ten model ma zastąpić Lagunę, ale jak podkreślają eksperci, to coś więcej niż samochód klasy D. Talisman jest dopracowany w najdrobniejszym szczególe: od lini nadwozia, po elementy wykonczenia we wnętrzu. Ten samochód z charakterem, ma rywalizować z takimi modelami jak Opel Insignia, VW Passat czy Ford Mondeo.  

Z niecierpliwością czekamy na nowe modele w salonie Auto-Zięba.

Przypominamy, że przepremierowy pokaz Renault Talisman już 10 i 11 grudnia w godz. 9.00 -18.00. 


Zapraszamy!

 


Renault Talisman w Auto-Zięba

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu