Auto-Zięba pomaga dzieciom z domów dziecka wspierając Akcję Złombol.

Dodał: Auto-Zięba
Data: 18-08-2015
Akcja Złombol wystartowała 15.08.2015, by 18.08 finiszować w PASSO DELLO STELVIO 2757m n.p.m, we Włoszech. Cel jest szlachetny: pomoc dzieciakom z domów dziecka.

 Złombol, to extremalna wyprawa samochodami komunistycznej produkcji lub konstrukcji. Celem jest zbieranie pieniędzy na zakup rzeczy dla dzieci ze Śląskich domów dziecka.

Złombol jest ekstremalną wyprawą bez jakiegokolwiek wsparcia ze strony organizatorów!  Nie ma mechaników, nie ma assistance, nie ma lawety, nie ma psychologa, nie ma części, sprzęt, którym jadą uczestnicy, jest stary i zmęczony!


Nikt wcześniej nie sprawdza trasy ani miejsc noclegów! Wyjazd to duża niewiadoma! Od uczestników bezwzględnie wymaga się samodzielności wyprawowej!  Złombol polega na tym, aby zrobić coś wyjątkowego, ekstremalnego! Jest to wielki wyczyn!


Organizatorzy zbierają środki na dzieci, udostępniając darczyńcom powierzchnie reklamowe na samochodach uczestników. Darczyńcy umieszczają swoje logo firmowe pojazdac i wpłacają pieniądze na konto akcji. Z tych wpłaconych środków 100% jest wykorzystane na prezenty dla dzieci z domów dziecka!


Dowiedź się więcej na naszej stronie: http://bit.ly/1J0HlrJ 


InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu