Holenderskie wezwania do rozliczenia podatku - Aangiftebrief

Dodał: A. C.
Data: 30-04-2015
Jeżeli dostałeś z Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst korespondencję zatytułowaną Aangiftebrief - nie lekceważ jej!

Holenderski Urząd Skarbowy Belastingdienst wysyła wezwania do rozliczenia - Aangiftebrief. Jeżeli dostałeś takie wezwanie, oznacza to, że jesteś zobowiązany do obowiązkowego złożenia swojej deklaracji podatkowej za dany rok podatkowy.

Nawet, gdy w danym roku podatkowym nie podejmowałeś żadnej pracy na terenie Holandii, nie lekceważ tego wezwania, ponieważ możesz zostać obciążony przez Urząd Skarbowy Belastingdienst niemałą karą finansową.

Oczywiście jest możliwość odwołania się od zapłaty kary, jednak niepotrzebnie dostarczysz sobie stresów z wyjaśnianiem całej sytuacji. W takim przypadku należy dostarczyć do holenderskiego urzędu Belastingdienst odpowiednią informację o tym, że w danym roku podatkowym nie osiągałeś żadnego dochodu na terenie Holandii.

Podsumowując... Nigdy nie należy lekceważyć żadnej korespondencji, którą otrzymasz z jakiejkolwiek instytucji lub urzędu holenderskiego. Jeżeli nie jesteś pewien treści dokumentu bądź masz problem np. z rozliczeniem podatku holenderskiego zaufaj doświadczonym specjalistom. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek nieprzyjemności.

Masz pytania? Skontaktuj się z:
Dutchables s.c.
ul. Drzymały 36/1
47-400 Racibórz, woj. Śląskie
www.dutchables.pl

Ty też współtworzysz InSilesia.pl!

Załóż blog

Polecane blogi

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu