Zestaw Ogrodnika

Dodał: Karol Mocny
Data: 08-04-2015
Dzisiaj coś dla panów. Podobny zestaw jak dla ogrodniczek, jest też dla ogrodników – oczywiście nieco zmodyfikowany i przygotowany do typowo męskich zadań. W jego skład wchodzi drabina ALVE Eurostyle, groty do stabilizacji na grząskim terenie i praktyczny pojemnik. Polecam!

Uniwersalna drabina ALVE Eurostyl 3×9 szczebliprzyda się zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Można ją używać na wiele sposobów i do różnych zadań – świetnie sprawdzi się przy czyszczeniu rynien, zawieszaniu karmnika czy obcinaniu gałęzi. Drabina jest lekka, łatwa w transporcie i przechowywaniu – idealna dla zapracowanego ogrodnika, który lubi solidny i wielofunkcyjny sprzęt. Po złożeniu jest stosunkowo krótka, nie musimy się więc przejmować, że nie zmieści się do naszego schowka na narzędzia. Składa się z dwóch części, które możemy używać jako dwie niezależne drabiny.

Porządny ogrodnik żadnej pracy się nie boi – czasami więc wykonuje swoje obowiązki na grząskim i wilgotnym terenie. Wówczas mogą się przydać groty, które montujemy do dolnych podłużnic drabiny – dzięki nim drabinę wbijamy w ziemię, aby ją ustabilizować. Groty pozwalają uniknąć poślizgu i ewentualnego upadku – świetnie sprawdzają się także zimą.


Więcej czytajcie na blogu!

Ty też współtworzysz InSilesia.pl!

Załóż blog

Polecane blogi

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu