PlacPigal.pl - praca na Podbeskidziu

Data: 02-04-2015
Jesteś mieszkańcem Podbeskidzia? Szukasz pracy, a może potrzebujesz nowych pracowników? Zastanawiasz się nad uruchomieniem własnej firmy? PlacPigal.pl to miejsce w sieci, które na pewno powinieneś odwiedzić.

Serwis stworzono z myślą o wszystkich aktywnych osobach na lokalnym rynku pracy. PlacPigal.pl to przede wszystkim nowoczesna wyszukiwarka ofert pracy, dzięki której można łatwo sprecyzować kryteria wyboru i zorientować się co do aktualnych możliwości znalezienia pracy w różnych branżach i zawodach.

 

PlacPigal.pl zaprasza pracodawców do samodzielnego dodawania ofert pracy (zakładka „dodaj ofertę pracy”).

 

Serwis jest przyjazny dla użytkownika, co oznacza, że może on szybko i łatwo znaleźć informacje, którymi jest zainteresowany.

 

Oferty pracy znajdziemy w działach: Praca Bielsko, Praca Żywiec, Praca Czechowice-Dziedzice, Praca Cieszyn, Praca Szczyrk. Warto również sprecyzować szczegółowe kryteria wyszukiwania - dotyczące określonych branż. Wyszukiwarka PlacPigal.pl daje taką możliwość.

 

Internauci odwiedzający ten szczególny, wirtualny „plac pracy”, będą mogli skorzystać nie tylko z bazy ofert, ale również z przydatnych informacji, dotyczących różnych aspektów funkcjonowania na rynku pracy.

 

PlacPigal.pl to również blog - baza wiedzy dla pracownika, pracodawcy i przedsiębiorcy. Najciekawsze informacje prezentowane są w dziale Artykuł tygodnia.

 

Zakres tematyczny? Do wyboru: biznes i finanse, prawo pracy, ciekawostki, zawody oraz edukacja.

 

Praca - firma - kariera. Te trzy elementy współtworzą rzeczywistość lokalnego i krajowego rynku pracy, nie istnieją tak naprawdę osobno i wszystkie zjawiska, które oceniamy jako pozytywne albo negatywne, mają źródło we wzajemnych relacjach, np. rynku pracy i rynku edukacyjnego.

 

Ćwierć wieku po rozpoczęciu zmian ustrojowych w Polsce, nadal nie do końca, zauważa się konieczność wypracowania racjonalnych rozwiązań na styku: edukacja - praca.

 

Brakuje rozwiązań systemowych, jednak rynek edukacyjny daje wiele możliwości, dzięki którym osoby aktywnie podchodzące do realiów rynku pracy mogą nie tylko rozwijać się w ramach wykonywanego zawodu, ale również zdobywać nowe kwalifikacje.

 

Blog tematyczny serwisu PlacPigal.pl inspiruje także w tym zakresie. Znajdziemy tu wiele cennych informacji o charakterze formalno-prawnym, które pomogą nam np. stawiać pierwsze kroki jako przedsiębiorcy.

 

Pamiętajmy - rynek pracy ma swoje ograniczenia, ale daje nam też wiele możliwości, które są w stanie wykorzystać jedynie osoby stawiające na aktywność!

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu