Każdy piknik może być przygodą. Postaw na sprzęt rekreacyjny Jacko-Land!

Data: 30-03-2015
Co zrobić, żeby impreza plenerowa była udana – dla wszystkich uczestników – niezależnie ile mają lat? To oczywiste – trzeba przygotować jak najlepszy plan, w którym nie powinno zabraknąć wielu atrakcji. Warto skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań – jednym z nich jest wynajęcie nowoczesnego sprzętu rekreacyjnego – cieszących się coraz większą popularnością tzw. „dmuchańców”.

Podejmując decyzję o współpracy z konkretną firmą miejmy zawsze na uwadze jakość oferowanych przez nią usług.

 

Kompleksowość i bezpieczeństwo. Udana zabawa z Jacko-Land

 

Dmuchane zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, tory przeszkód, świetnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju piknikach, festynach, dniach miast, świętach i innych imprezach plenerowych – zarówno otwartych, jak i zamkniętych (np. firmowych).

 

Urządzenia te są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, dają przede wszystkim wiele okazji do aktywnej zabawy młodszym uczestnikom imprez. Nie oznacza to, że starsi nie mogą bawić się w podobny sposób.

 

Aby zorganizować naprawdę udaną imprezę, warto zatem podjąć współpracę z firmą, która posiada odpowiedni „park maszynowy” – urządzenia i instalacje atrakcyjne nie tylko dla dzieci, ale również dla nieco starszych amatorów dobrej zabawy.

 

Jacko-Land to jedna z popularniejszych firm wynajmujących tego rodzaju sprzęt rozrywkowy na terenie Poznania i Wielkopolski.

 

Klienci często wybierają ofertę firmy właśnie ze względu na kompleksowość proponowanych przez nią rozwiązań (Jacko-Land nie tylko wypożycza sprzęt, ale również na życzenie klienta animuje programy imprez, zapewnia elementy cateringu – stanowiska do sprzedaży gofrów, lodów czy waty cukrowej i in.).

 

Cenione jest profesjonalne podejście – klient może liczyć na wykwalifikowaną obsługę zapewnianą przez pracowników firmy.

 

Wszystkie urządzenia oferowane przez Jacko-Land posiadają wymagane certyfikaty i atesty, są też na bieżąco monitorowane. To zapewnia naprawdę udaną, bo bezpieczną zabawę!

 

Jacko-Land dla dzieci

 

Oferta Jacko-Land skierowana do najmłodszych jest szczególnie atrakcyjna. Coś dla siebie znajdą zarówno kilkulatki, jak i nieco starsze dzieci. Wśród wszystkich propozycji są też prawdziwe hity – dmuchane urządzenia, które są „niezbędnikiem” każdej imprezy.

 

Największym powodzeniem cieszą się dmuchane zjeżdżalnie, kilkunastometrowe tory przeszkód i zamki – większe, mniejsze, które łatwo rozstawić zarówno w terenie, jak i pod zadaszeniem.

 

Jacko-Land szczególnie rekomenduje zamki dmuchane Poznań„zdobywanie” ich to prawdziwa frajda dla młodych rycerzy! Jedno jest pewne – bawiąc się w zamku-dmuchańcu dzieci zażyją wiele ruchu, śmiechom nie będzie końca i na pewno choć na chwilę zapomną o… grach komputerowych!

 

Na dzieci czeka również wyjątkowa „kąpiel” w basenie wypełnionym tysiącami kolorowych piłek, kolejki, trampoliny, auta na akumulatory, Euro Bungee i wiele, wiele innych atrakcji

 

Oferta dla dorosłych

 

Czasem każdy chce poczuć się jak dziecko – nie ma lepszej ku temu okazji niż łącząca pokolenia impreza plenerowa. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w czasie, gdy dzieci bawią się w zamkach i na zjeżdżalniach (Jacko-Land zawsze zapewnia opiekę wykwalifikowanych pracowników obsługujących urządzenia) nie zażyć też dobrej zabawy.

 

Wspinanie się po ściankach to aktywność polecana w każdym niemal wieku, dużą popularnością cieszą się również dmuchane siłomierze-ręce, siłomierze-bokserzy czy siłomierze-kopacze.

 

Bez wątpienia prawdziwym hitem są jednak kule zorbing – przejażdżka w takiej kuli to prawdziwa frajda i dawka zdrowej adrenaliny, przy tym w poczuciu pełnego bezpieczeństwa!

 

Młodsi i starsi świetnie bawią się również dzięki Pakietowi Piłkarskiemu – różnym urządzeniom i instalacjom, dzięki którym można sprawdzić swoje umiejętności futbolowe. Szczególne wrażenie na wszystkich sympatykach piłki robią gigantyczne piłkarzyki, rewelacyjnie można się bawić również z mini-piłkarzykami, na piłkarskiej zjeżdżalni czy Rodeo Piłce.

 

To tylko niektóre atrakcje, które zapewnia Jacko-Land. Warto spróbować i dać szansę dobremu humorowi!

 


InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu