KobietaMag.pl – zajrzyj, przeczytaj, skomentuj!

Data: 23-03-2015
Portal i poradnik w jednym? Magazyn lifestylowy i interaktywny Klub Urody? To wszystko znajdziesz pod jednym adresem – kobietamag.pl. Na aktywne internautki czeka tu wiele atrakcji – nie tylko ciekawe i inspirujące artykuły, ale również konkursy, aukcje i inne zaproszenia do tego, by współtworzyć portal i społeczność wokół niego skupioną.

KobietaMag.pl to prawdziwa kobieta XXI w., która potrafi docenić to, co tradycyjne i klasyczne, ale nie obawia się również zmian, nowości i alternatywnych rozwiązań. A wszystko to po to, być żyć pełniej, radośniej, a czasem po prostu wygodniej.

 

Moda. Uroda. Zdrowie. Kuchnia. Dziecko. Seks i Miłość. Lifestyle…

 

Dodajmy do tego „obowiązkowego zestawu” kategorię Świat Kobiet – a będziemy mieć… jak się okazuje – tylko częściowy obraz portalu. KobietaMag.pl nie ucieka też od codziennych problemów, wyborów i porażek, z którymi łatwiej sobie poradzić wiedząc, że wiele z tego, co nam się przydarza, jest też doświadczeniem innych kobiet. Cenne porady znajdziemy również w kategoriach: Psychologia, Rodzina, Kariera i finanse, Prawa kobiet i w wielu innych.

 

KobietaMag.pl nie zapomina o twórczych czytelniczkach, które nie zadowalają się tylko zakupami i innymi „gotowcami”. Są kreatywne – i nie stronią np. od tego, by urozmaicić swój styl własnoręcznie wykonaną biżuterią, a mieszkaniu nadać niepowtarzalnego klimatu za pomocą zaprojektowanych przez siebie dekoracji. Wiele porad znajdziemy w rubryce DIY – Zrób to sama i Porady domowe.

 

Chcesz być na bieżąco z trendami? KobietaMag również, dlatego warto wraz z nią zainspirować się najnowszymi kolekcjami znanych domów mody i popularnych sieciówek, pomyśleć nad wdrożeniem zdrowej diety i innych zasad eko-stylu (Jestem Eko) i wreszcie dobrać najlepsze dla siebie kosmetyki, tym razem nie kierując się reklamami, a zdaniem innych konsumentek.

 

Z KobietaMag.pl masz na to realne szanse – możesz nie tylko korzystać z porad innych kobiet, które używały już określonego kosmetyku, ale sama zostać testerką i członkininą Klubu Urody!

 

Klub Urody KobietaMag.pl

 

Aktywne internautki premiowane są przez portal punktami specjalnymi, które później można zamienić na atrakcyjne produkty oferowane w ramach popularnych portalowych Aukcji, ale to nie wszystko. Od niedawna w serwisie pojawiła się nowość, o której już dziś można powiedzieć, że stała się prawdziwym hitem KobietaMag.pl! To Klub Urody.

 

Jak zostać testerką? To proste, o ile nie jesteś bierną czytelniczką. Każdy komentarz dotyczący np. artykułu czy innych portalowych treści może się okazać na tyle ciekawy, że zainteresujesz swoją osobą redakcję. A to już duża szansa na udział w programie, którego celem jest testowanie kosmetyków.

Każda zainteresowana internautka może zgłosić się do programu. Wybór oznacza możliwość testowania konkretnego produktu za darmo. Otrzymujemy przesyłkę, testujemy kosmetyk, następnie mamy dwa tygodnie na podzielenie się z innymi swoją opinią (za pomocą formularza TESTY).

Opublikowanie opinii będzie oznaczało również przyznanie extra punktów i przyjęcie do grona Zaufanych Testerek w Klubie Urody KobietaMag.pl.

Kosmetyków na rynku nie brakuje. Samych kategorii jest wiele – podział na pielęgnacyjne i kolorowe na pewno nie jest wystarczający, dlatego KobietaMag.pl opracowała program testów dotyczących produktów z następujących „półek”: makijaż, pielęgnacja ciała, pielęgnacja paznokci i lakiery, pielęgnacja stóp, pielęgnacja twarzy, pielęgnacja włosów i pozostałe.

KobietaMag.pl zachęca do aktywności i trzeba przyznać, że czyni to w całkiem atrakcyjny sposób.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu