Zgarnij wejściówki na Rawa Blues Festival

Dodał: InSilesia.pl
InSilesia.pl
Data: 10-09-2010
InSilesia.pl ma przyjemność być patronem medialnym Rawa Blues Festival, a co za tym idzie Wy macie możliwość zgarnięcia darmowej wejściówki na to muzyczne wydarzenie.

 

Aktualizacja 27 września, godz. 11:53

Mamy jeszcze jeden bilet do rozdania. Jak go zdobyć? Wystarczy odpowiedzić na zadane pytanie. Wygrywa pierwsza prawidłowa odpowiedź.

W tegorocznym koncercie zagra Nora Jean Bruso. Artystka już wcześniej występował w ramach Rawa Blues Festival. Nasze pytanie konkursowe brzmi: W którym roku  Nora Jean Bruso pierwszy raz zagrała dla publiczności Rawa Blues Festival?

___________________

Aktualizacja 24 września, godz. 12:01

W tym roku na Rawa Blues Festival wystąpi Irek Dudek, który zagra utwory ze swojej nowej płyty. Nasze pytanie konkursowe brzmi: Kiedy miała miejsce premiera najnowszej płyty Dudka?

___________________

Aktualizacja 22 wrzesnia, godz. 12:04

w tegorocznym festiwalu zagra zespół Nightcats. Naszy pytanie brzmi: Skąd pochodzi zespół Nightcats?

___________________

Aktualizacja 16 września, godz. 11:54

Gwiazdą tegorocznego festiwalu jest James Blood Ulmer. To będzie już drugi występ artysty na Rawa Blues Festival. Nasze pytanie konkursowe brzmi: W którym roku James Blood Ulmer pierwszy raz zagrał dla publiczności w ramach Rawa Blues Festiwal.

____________________

Aktualizacja 13 września, godz. 12:00

Rawa to najstarszy festiwal bluesowy w Polsce. Nasze pytanie kokursowe brzmi: W którym roku miała miejsce 1. edycja tej imprezy?

____________________

Szczegóły dotyczące Rawa Blues Festival znajdziecie Wydarzeniach (program, imprezy towarzyszące).

Nagroda, czyli  bilet uprawnia do wejścia na imprezę dla jednej osoby.

Jak wygrać? Po pierwsze trzeba grać, czyli wziąć udział w naszej konkursowej zabawie. Będzie więcej niż jedna możliwość;)

Pierwsza nadarzy się już poniedziałek. Na naszym InSilesiowym blogu konkursowym zadamy Wam pytanie. Najszybsza poprawna odpowiedź umieszczona w komentarzu do wpisu zostanie nagrodzona wejściówką na koncert.

Uwaga! Dodawanie komentarzy jest możliwe jedynie po zalogowaniu.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu