Autobus KZK GOP obwiezie studentów po najbardziej imprezowych miejscach Katowic

Autobus KZK GOP obwiezie studentów po najbardziej imprezowych miejscach Katowic
źródło: redakcja InSilesia.pl
8 października studenci, którzy dopiero rozpoczęli naukę na śląskich uczelniach, pojadą autobusem w miejsca, które warto znać i w których warto bywać.

Nowoczesny hybrydowy pojazd wyruszy z okolic ul. Mariackiej, najbardziej imprezowego punktu w Katowicach, stanowiącego centrum wydarzeń kulturalnych miasta. Po drodze będzie można obejrzeć murale przy ul. J. Dudy-Gracza. Następnie trasa  poprowadzi do Nikiszowca, zabytkowego osiedla uznanego za urbanistyczne i architektoniczne arcydzieło. Tu uczestnicy zwiedzą galerię „Szyb Wilson”.  W dalszej kolejności studencki autobus  skieruje się w Dolinę Trzech Stawów. W programie objazdówki znajdzie się także park Kościuszki, pełen urokliwych alejek i z mnóstwem zieleni. Przejazd przez centrum miasta będzie okazją do  podziwiania unikalnej, katowickiej moderny. Ostatni punkt to plac Sejmu Śląskiego, w którego okolicach znajduje się mnóstwo ciekawych pubów i dyskotek, a także Centrum Kultury Katowice i Teatr Korez.

Rezerwacja miejsc na wycieczkę autobusową kończy się 8 października. Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem 32 32 52 773 w godzinach 11.00-17.00 lub mailowo na adres: konkursy@katowice.agora.pl (należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu). Liczba miejsc ograniczona.

 

źródło: KZK GOP

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu