Mysławy 2011: ruszyły nominacje

Mysławy 2011: ruszyły nominacje
źródło: UM Mysłowice
Stowarzyszenie Mieszkańców Mysłowic "Moje Miasto" już po raz trzeci organizuje Plebiscyt Mieszkańców Mysłowic "mySŁAWY", który nagradza osoby, grupy osób oraz wydarzenia minionego roku wpływające pozytywnie na obraz miasta.

Rok temu mysłowiczanie po raz drugi wybrali w Plebiscycie Mieszkańców Mysłowic - Człowieka Roku, Wydarzenie Kulturalne, Wydarzenie Sportowe oraz "Młode mySławy". Wśród nominowanych byli ludzie popularni, o których słyszała cała Polska, ale także zwykli, skromni mieszkańcy, którzy swą codzienną w sposób pozytywny promują miasto.

Decyzją mieszkańców, którzy przez ponad miesiąc głosowali w internetowym plebiscycie, Człowiekiem Roku 2009 wybrany został Artur Rojek, za organizację ostatniego jak się okazało, OFF Festivalu w Mysłowicach w 2009 roku, oraz pracę artystyczną sławiącą miasto. Wydarzeniem Kulturalnym 2009 roku wybrano OFF Festival, a za najlepsze wydarzenie sportowe mieszkańcy uznali Turniej Pucharu Świata w siatkówce plażowej SWATCH FIVB World Tour Mysłowice 2009 Open. W nowej kategorii - Młode mySŁAWY zwyciężyła Monika Hetmańska, laureatka wielu muzycznych nagród.

Od kilku dni można nadsyłać propozycje do nominacji w III edycji internetowego Plebiscytu Mieszkańców Mysłowic "mySŁAWY 2010".

Propozycje do nominacji w Plebiscycie będą zgłaszane w czterech kategoriach:

  • Człowiek Roku 2010,
  • Wydarzenie Sportowe 2010,
  • Wydarzenie Kulturalne 2010
  • Młode mySŁAWY 2010

Ta ostatnia kategoria będzie przyznawana osobom, bądź grupom osób, które w 2010 roku, nie ukończyły 21 roku życia, a już w sposób pozytywny wpłynęły na obraz Mysłowic.

ZGŁASZANIE NOMINACJI

Aby zamieścić propozycje do nominacji w czterech kategoriach, należy wejść na stronę plebiscyt.m-ce.eu i zgłosić w formie wątku: imię i nazwisko bądź nazwę własną wydarzenia czy grupy osób oraz merytoryczne uzasadnienie tej propozycji. Zgłoszenie bez podanego uzasadnienia, bądź uzasadnienie powtarzające się w treści (np: "jak wyżej"), będzie nieważne.

Za uzasadnienie rozumie się krótką wypowiedź na podstawie jakiego wydarzenia, wartości bądź innych cech dokonanych w 2010 roku, dana osoba, grupa osób czy wydarzenie są nominowane do nagrody. Zgłoszenie bez podanego uzasadnienia, bądź powtarzające się w treści (np: "jak wyżej"), będzie nieważne.

Zgłaszanie propozycji do nominacji trwa od 15 marca do 10 kwietnia 2011 włącznie.

źródło: Stowarzyszenie Mieszkańców Mysłowic "Moje Miasto", UM Mysłowice

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu