Grudniowa edycja Off Festival Club Katowice już za nami.

03-12-2010
|
Dodał: Kinga Gawron
Grudniowa edycja Off Festival Club Katowice już za nami.
źródło: reakcja InSilesia.pl
Off Festival Club jest kameralnym wydarzeniem, które skupia wielbicieli „dużego” Off Festivalu, który w tym roku po raz pierwszy odbył się w Katowicach.
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
Przejdź do fotorelacji

W czwartkowy wieczór swój koncert dali tacy muzycy jak: Scout Niblett, Cieślak i Księżniczki i ed wood.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z OFF Festival Club Katowice 2010.

Wśród wykonawców zabrokło niestety El Boy Die, który nie wydostał się z zasypanego lotniska w Paryżu. Gwiazda wieczoru, Scott Niblett, dała niesamowity koncert. Jeszcze przed występem, ubrana w workowate spodnie i odblaskową, roboczą kamizelkę, wędrowała po Hipnozie, dając tym samym wszystkim niewtajemniczonym powody do główkowania – kim jest ta dziewczynka z szarym warkoczykiem? Jednak gdy pojawiła się na scenie ze swoją elektryczna gitarą (wcześniej samodzielnie podłączając wszystkie kable), publiczność dosłownie zamarła. Jej siła ekspresji, charyzmatyczny głos, świetne teskty i surowe gitarowe granie, wręcz zaczarowały katowicką Hipnozę.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję imprezy Off Festival. A tak bawiliśmy się podczas tegorocznej, piątej edycji festiwalu: OFF'owy piątek w fotorelacji

Korzystając z okazji przypominamy też, że OFF Festival Katowice awansował do finału międzynarodowego konkursu European Festival Awards i ma coraz większą szansę na laur w kategorii Najlepszy Festiwal Średniego Rozmiaru.

Swoje głosy możecie oddawać do 8 grudnia na stronie eu.festivalawards.com

El Boy Die nie wydostał się z zasypanego lotniska w Paryżu, więc niestety zabraknie go dzisiaj

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu