X edycja Targów Śląski Festiwal Fryzjersko – Kosmetyczny

X edycja Targów Śląski Festiwal Fryzjersko – Kosmetyczny
źródło: mat.org.
Wyjątkowo gorący weekend czeka wszystkich, którzy odwiedzą katowicki Spodek w czasie tegorocznej, jubileuszowej edycji targów branżowych. Festiwal to dobrze znana, ciekawa i niezwykle spektakularna impreza.Na uczestników jubileuszowej edycji czeka mnóstwo atrakcji i imprez towarzyszących takich jak: panel seminaryjno szkoleniowy dla wizażystek, kosmetyczek i fryzjerów, kameralne warsztaty fryzjerskie prowadzone przez gwiazdę festiwalu, 2 dni pokazów światowej klasy stylistów, zmagania konkursowe i atrakcyjne nagrody dla laureatów, bezpośrednie konsultacje, prezentacje zabiegów, porady fachowców a także najnowsze trendy i kierunki rozwoju fryzjerstwa, kosmetyki i szeroko pojętej pielęgnacji urody.
Na chętnych do sprawdzenia swoich sił w konkursach czeka wiele wyzwań  a ciekawa tematyka pozwoli rozwinąć skrzydła zawodnikom! Imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Tłumy gości, kolorowe pokazy, parada inwencji twórczej i niekończące się show – tak można krótko podsumować Festiwal Fryzjersko – Kosmetyczny.  Ubiegłoroczna, dziewiąta edycja imprezy zgromadziła ponad 110 wystawców.
Piękne i kolorowe stoiska z ogromną ilością promocji i ciekawych ofert handlowych, pokazów i prezentacji cieszyły się ogromnym zainteresowaniem gości festiwalu - targi odwiedziło blisko 11000 profesjonalistów.
Jak będzie w tym roku, możecie przekonać się sami. Mamy dla Was wejściówki na festiwal. Szczegółów szukajcie w InSilesiowym blogu konkursowym.

Pełen program X Śląskiego Festiwalu Fryzjersko - Kosmetycznego

O festiwalu: Śląski Festiwal Fryzjersko – Kosmetyczny istnieje od 2001 r. i organizowany jest, co roku w przedostatni weekend listopada. Pierwotnie Śląski Festiwal Fryzjerski funkcjonował jako targi o charakterze lokalnym skierowanym głównie do firm mających siedzibę i główny teren działania na Śląsku, lecz intensywny rozwój zarówno terytorialny jak i branżowy spowodował konieczność przekształcenia Festiwalu w Ogólnopolski oraz rozszerzenia zakresu branżowego z wyłącznie „Fryzjerstwa” na „Fryzjerstwo i Kosmetykę”.
Pomysł stworzenia Śląskiego Festiwalu Fryzjerstwa powstał jako wynik współpracy firmy WATS z Katowickim Klubem Fryzjerstwa Artystycznego. Twórcą i pomysłodawcą przedsięwzięcia był ówczesny  Prezes Firmy WATS pan Romuald Piasecki. Firma WATS jest generalnym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich i od 1998 r. działa w branży. Już na początku tej działalności nawiązała kontakt z Klubem Fryzjerstwa Artystycznego im. M. Lubowieckiego przy Cechu Rzemiosł Różnych w Katowickich doceniając możliwość pracy z najlepszymi mistrzami fryzjerskimi. Po 5 latach owej współpracy narodziła się idea zorganizowania dużej imprezy fryzjerskiej w Polsce południowej.
Cieszy nas, że z roku na rok pojawia się więcej wystawców oraz uczestników konkursu. Niemal 100% dotychczasowych wystawców ponawia odwiedziny na naszych targach w latach kolejnych – dodają organizatorzy.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu