Tauron Nowa Muzyka nominowany do European Best Small Festival 2010

Tauron Nowa Muzyka nominowany do European Best Small Festival 2010
źródło: redakcja InSilesia.pl
Piąta edycja TNM przeszła już do historii. Teraz ma szansę otrzymać nagrodę dla najlepszego małego festiwalu zorganizowanego w bieżącym roku.

Tegoroczny Festiwal Tauron Nowa Muzyka to  były cztery ekscytujące, pełne intensywnych rytmów dni w Katowicach. Relacje, informacje, video i foto mozecie zobaczyć w naszym serwisie festiwalowym TNM. W tym roku kolejny raz udało się pobić frekwencyjny rekord - podczas festiwalu bawiło się dwa razy więcej osób, niż w roku ubiegłym.

Teraz TNM ma szansę otrzymać nagrodę dla najlepszego małego festiwalu zorganizowanego w bieżącym roku.
Sami organizatorzy konkursu podkreślają, że  o imprezach z kategori  "Best Small European Festival" można śmiało powiedzieć, że  komfort i poczucie społeczności na tych festiwalach nie ma sobie równych dla wielu ludzi.
Pierwsza runda głosowania trwa do 23 listopada br. Zwycięzcy w każdej kategorii zostaną ogłoszeni już dzień później, 24 listopada.

Nagroda stwarza okazję, aby ciężka praca organizatorów festiwalu mogła zostać doceniona.
To także świetna okazja, aby kontynuować dialog z uczestnikami danego festiwalu, dowiedzieć się co można zmienić albo usprawnic, a co uczestnikom sprawiło największą radość - możemy przeczytać na stronie konkursowej.

Akcja poparcia ma także odzwierciedlenie na Facebooku, gdzie założycielka zachęca: Pokażcie nam moc Facebooka`a ! Miałam sen ..... Że wszyscy moi Fejsbukowi przyjaciele dodali tą informacę na swoje Wall`e i zaprosili swoich przyjaciół, a ich przyjaciele swoich przyjaciół ....

Jeśli uważacie, że Tauron Nowa Muzyka to TEN festiwal, możecie oddać swój głos.

Aby zagłosować, wystarczy wejsć na stronę FestivalAwards i wybrać kategorię Best Small European Festival. W tej samej kategorii startuje jeszcze jedna polska impreza: szczeciński Boogie Brain International Music Festival, więc...

W kategorii Best Medium Sized Festival o wasze uznanie walczy legendarny już OFF Festival. Głosujcie zatem na śląskie festiwale!


Możecie takze zagłosować, jeśli chcecie pokazać, że najlepsze imprezy to oczywiście na Śląsku:)

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu