Szybki PIT w Supersamie

04-04-2018
|
Dodał: Marek Thorz
Szybki PIT w Supersamie
źródło: Supersam
Między zakupami a kawą, znajdzie się czas na PIT. Rozliczenie podatku nie zajmie dużo czasu, gdy skorzysta się z porady w ramach akcji Szybki PIT w Supersamie (6-7 kwietnia).

W pierwszy piątek i sobotę kwietnia, od godz. 12:00 do 20:00, na specjalnym stanowisku na terenie Supersamu, w sprawach podatkowych doradzać będą eksperci z Krajowej Administracji Skarbowej.

Będą oni czekać na osoby składające roczną deklarację podatkową. Wyjaśnią wątpliwości związane z wypełnieniem PIT czy korzystaniem z ulg podatkowych i odliczeń, a co najważniejsze – pomogą wypełnić PIT i wysłać go elektronicznie bezpośrednio do urzędu skarbowego. Podatnicy otrzymają także urzędowe potwierdzenie odbioru zeznania (UPO).

Uwaga! Konsultanci skarbowi nie będą przyjmować deklaracji PIT w formie papierowej.

Szybki PIT to kampania informacyjna Ministerstwa Finansów, która wspiera podatników
w rozliczeniu rocznej deklaracji PIT. W dniach 6-7 kwietnia będzie prowadzona w 92 centrach handlowych w całej Polsce, wśród których jest Supersam.

Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć na stronie szybkipit.pl. Można tam również dowiedzieć się, jakie dokumenty będą nam potrzebne do złożenia deklaracji. Jednym
z podstawowych jest rozliczenie PIT-11, które otrzymujemy od pracodawców lub inne dokumenty, które świadczą o uzyskanych dochodach w 2017 r. Podatnicy chcący rozliczyć PIT powinni również pamiętać o udokumentowaniu ulg i odliczeń.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu