W Radlinie gościć będzie inicjator Europejskiego Forum Gospodarczego Wojciech Kuśpik

29-03-2018
|
Dodał: adventure_media
W Radlinie gościć będzie inicjator Europejskiego Forum Gospodarczego Wojciech Kuśpik
źródło:
Forum Firm z siedzibą w Radlinie zaprasza na kolejną „Randkę z biznesem”. W środę, 4 kwietnia gościem spotkania będzie Wojciech Kuśpik, inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego i redaktor naczelny mediów branżowych. W drugiej często zagadnienie RODO przybliży Aleksandra Dik, z agencji Adventure Media.

Spotkanie z biznesem odbędzie się tradycyjnie w restauracji Leśna Perła w Radlinie o godz. 18.30. Gościem kwietniowej „Randki z biznesem” będzie Wojciech Kuśpik, redaktor naczelny Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl, a także wydawcy innych portali i czasopism branżowych. Ponadto inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego, największej imprezy biznesowej w Europie Środkowej, gromadzącej każdego roku kilka tysięcy gości, w tym osobistości świata polityki, biznesu, nauki i ekonomii. Z lokalnymi przedsiębiorcami porozmawia o kondycji i przyszłości polskiej gospodarki. W. Kuśpik opowie też o idei Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
W drugiej części spotkania prezentację zawierającą najważniejsze informacje na temat przetwarzania i ochrony danych osobowych- RODO przestawi Aleksandra Dik z Agencji Public Relations Adventure Media. 


Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny, należy tylko pobrać bezpłatną wejściówkę ze strony: https://644975-7.evenea.pl. Organizatorem spotkania jest  Forum Firm z siedzibą w Radlinie. 

***
Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media
Fot: Forum Firm z siedzibą w Radlinie 

***
Forum Firm z siedzibą w Radlinie jest dobrowolnym stowarzyszeniem przedsiębiorców Radlińskich i Subregionu Zachodniego. Istnieje od 1998 roku. Jest organizacją typu non-profit, niezależną od władz publicznych i apolityczną, zrzeszającą na zasadzie dobrowolności podmioty gospodarcze. 

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu