Radości ze słodkości – odbierz eleganckie praliny za zakupy

23-03-2018
|
Dodał: EXPERT EXPERT
Radości ze słodkości – odbierz eleganckie praliny za zakupy
źródło:
Robisz zakupy w Agorze Bytom? Odbierz w prezencie wykwintne belgijskie czekoladki. Dowiedz się też, jak galeria handlowa będzie działać w okresie świątecznym.

Od 23 marca na klientów Agory Bytom czeka przedświąteczna niespodzianka. W ramach akcji „Radości ze słodkości” galeria handlowa osłodzi zakupy i rozda praliny z belgijskiej czekolady. Wystarczy wydać minimum 200 zł w znajdujących się tutaj sklepach lub punktach usługowych, a paragony (maksymalnie dwa) okazać w Punkcie Informacyjnym. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.


- Zachęcamy wszystkich do odwiedzania nas i odbierania słodkich upominków, które umilą przedświąteczny czas lub będą idealnym prezentem dla najbliższych – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. - Warto też zwrócić uwagę na atrakcyjne okazje i oferty w naszych sklepach, które mogą zainspirować do wybrania świątecznych upominków – dodaje.


Do Wielkiego Piątku (30 marca) sklepy oraz punkty usługowe w Agorze Bytom będą otwarte w standardowym trybie – od poniedziałku do soboty w godz. 9.0021.00, a w niedzielę w godz. 10.0020.00. W Wielką Sobotę (31 marca) zakupy będzie można zrobić do godz. 14.00. Tego dnia kino Cinema City będzie otwarte do godz. 22.45, Laserhouse do godz. 21.00, a klub Pin-Up! do ostatniego klienta.


W Wielkanoc (1 kwietnia) Agora Bytom będzie zamknięta – wyjątkiem będzie centrum rozrywki Pin-Up! (otwarte od godz. 11.00, organizujące o godz. 21.00 dyskotekę). 


Z kolei w poniedziałek wielkanocny (2 kwietnia) odwiedzić będzie można kino, Laserhouse, Pin-Up! oraz wybrane punkty gastronomiczne. Szczegółowe godziny funkcjonowania poszczególnych lokali są dostępne na stronie internetowej Agory Bytom.


Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

„Radości ze słodkości” w Agorze Bytom

Od 23 marca 2018 r.

Agora Bytom, Pl. Kościuszki 1

Zapraszamy!

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu