Odwiedź wielkanocny jarmark i przygotuj się do Świąt

21-03-2018
|
Odwiedź wielkanocny jarmark i przygotuj się do Świąt
źródło: redcomm
Wielkanoc tuż, tuż. Wszystkich poszukujących nietuzinkowych produktów Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na wielkanocny jarmark. Od 23 do 25 marca na odwiedzających czekają m.in. ozdoby świąteczne, rękodzieło oraz wyjątkowa biżuteria. Wstęp wolny.

Do Świąt Wielkanocnych pozostał już tylko ponad tydzień, dlatego już dzisiaj warto rozpocząć przygotowania. Wszystkich, którzy poszukują świątecznych dekoracji czy niepowtarzanej biżuterii, Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza do odwiedzenia wielkanocnego jarmarku. Od 23 do 25 marca w pasażu galerii handlowej staną stoiska, na których będzie można kupić wiele wyjątkowych produktów.

Na stoiskach z rękodziełem artystycznym będzie można wybierać spośród świątecznych dekoracji, w tym aniołków, stroików wielkanocnych i innych oryginalnych ozdób. Na stoiskach z biżuterią coś dla siebie znajdą osoby poszukujące wyjątkowych dodatków i kamieni szlachetnych. Fani słodkości będą mogli zaopatrzyć się w naturalne miody.

Jarmark wielkanocny odbędzie się w dniach 23-25 marca w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421.  Stoiska będzie można odwiedzać w godzinach pracy galerii handlowej. Wstęp wolny.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu