Super Fan: Supersam z Aniołami przed świętami

21-03-2018
|
Dodał: Marek Thorz
Super Fan: Supersam z Aniołami przed świętami
źródło: DH Supersam
Supersam z Aniołami szykują się do świąt. I zapraszają na kreatywne warsztaty w Super Sobotę, 24 marca. Zapowiada się Super Fan, bo uczestnicy zajęć wezmą na warsztat wielkanocne ozdoby.

Kto nie wyobraża sobie świąt bez zajączków, króliczków, baranków, ten w sobotę powinien przyjść do Supersamu ze swoją pociechą. Lub też zachęcić do przyjścia młodsze rodzeństwo albo znajomych.

Sobotnie warsztaty to już kolejne wydarzenie w cyklu Super Sobót, które Supersam – pod nazwą Super Fan – przygotowuje wspólnie ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”.

Tematyka spotkań zawsze nawiązuje do któregoś z ważnych świąt lub innej okazji wynikającej z kalendarza. Nietrudno zgadnąć, że najbliższa odsłona cyklu jest poświęcona Wielkanocy.

W sobotę, w godz. 12–18, goście Supersamu razem z podopiecznymi „Aniołów” spędzą miło i twórczo czas w kreatywnym kąciku dla najmłodszych. Będzie tu możliwość własnoręcznego przygotowania z papieru wielkanocnych ozdób. Organizatorzy zapowiadają też liczne animacje oraz gry i zabawy.

Udział w zajęciach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

W sobotę „Anioły” będą też prowadzić na terenie Supersamu swoją akcję charytatywną „Kilometry dobra”.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu