Realizuj pasje i osiągnij sukces! Bezpłatne warsztaty dla kobiet w Bytomiu

13-03-2018
|
Dodał: EXPERT EXPERT
Realizuj pasje i osiągnij sukces! Bezpłatne warsztaty dla kobiet w Bytomiu
źródło:
Chcesz rozwinąć skrzydła swojej kariery, wymienić się doświadczeniami, zdobyć nowe kontakty, a może założyć własny biznes? 14 marca Agora Bytom oraz Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką zapraszają na spotkanie dla kobiet „Misja na sukces”. Trwają zapisy – udział jest bezpłatny.

Z badań przeprowadzonych przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką, która jest największą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce, wynika, że co drugą kobietę ogranicza brak pewności siebie i tylko niespełna 8% z nich odczuwa pełen komfort podczas realizacji swoich pasji. Tymczasem niejednokrotnie wystarczy niespodziewana inspiracja, by pozbyć się obaw i złapać wiatr w żagle. W tym pomoże spotkanie „Misja na sukces” w Agorze Bytom, realizowane w ramach ogólnopolskiego cyklu „Sukces TO JA”.

 

- Niekiedy do podjęcia działania potrzebna jest mała iskra. Chcemy wzniecać takie iskry – pomóc kobietom w odkrywaniu swojego potencjału, wykorzystywaniu go w pracy lub biznesie. Wszystko po to, by zaczęły odnosić sukcesy, o jakich zawsze marzyły – mówi Katarzyna Ryfka-Cygan, ambasadorka programu „Sukces TO JA”, przedsiębiorczyni, trenerka i ekspert e-commerce, która poprowadzi spotkanie „Misja na sukces” w Bytomiu.

 

Wydarzenie odbędzie się 14 marca o godz. 17.00 w Agorze Bytom. Jest skierowane do kobiet, które chcą powrócić na rynek pracy, znaleźć lepszą pracę lub zdobyć wiedzę
i kompetencje niezbędne do tego, by założyć i prowadzić własną działalność gospodarczą bądź start-up. Spotkanie składać się będzie z prelekcji, warsztatów oraz moderowanych dyskusji. Pozwoli wymienić się doświadczeniami i zdobyć nowe kontakty. Udział w nim jest bezpłatny – obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc na stronie internetowej organizatora.

 

- Bardzo nas cieszy, że możemy połączyć siły z największym i najbardziej kompleksowym programem aktywizacji zawodowej kobiet w Polsce – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. - Jestem przekonana, że warsztaty będą stanowiły zastrzyk świeżej energii i dodadzą paniom odwagi do wprowadzania ważnych zmian w swoim życiu – dodaje.

 

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

„Misja na sukces” w Agorze Bytom

14 marca 2018 r., godz. 17.00–20.00

Agora Bytom, Pl. Kościuszki 1

Wstęp wolny – zapraszamy!

 

Więcej na: www.agorabytom.pl


facebook.com/AgoraBytom

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu