Uratuj las z leśnikiem – bezpłatny spektakl dla dzieci

07-03-2018
|
Uratuj las z leśnikiem – bezpłatny spektakl dla dzieci
źródło: pixabay
Jak uratować ukochany las, który zaczyna schnąć? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w najbliższą sobotę 10 marca zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Mikołów. Wraz z dzielnym leśnikiem maluchy wyruszą na ratunek marniejącym drzewom. Wstęp wolny!

Podczas kolejnego w tym roku spektaklu z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” maluchy poznają historię leśniczego, który szuka sposobu na uratowanie swojego ukochanego lasu.

Wraz z bohaterem dzieci wyruszą w podróż, aby poznać przyczyny choroby drzew. Dzięki pomocy czarodziejki dotrą aż do Krainy Kwitnących Wzgórz, gdzie wszystko stanie się jasne! Zamieszkujący krainę smok, krasnal Brudasek oraz Śmieciarz zanieczyszczający las i płynącą przez niego rzekę – to sprawcy usychania lasu. Czy leśnikowi uda się nauczyć spotkanych bohaterów, jak prawidłowo dbać o środowisko? Czy pokona smoka w pojedynku na zagadki? Leśnikowi z pewnością przyda się pomoc małych widzów.

Interaktywna bajka ekologiczna pt. „Jak leśnik ratował las” nie tylko zapewni maluchom dobrą zabawę, lecz także nauczy dzieci troski o środowisko. Barwne tło i liczne rekwizyty pobudzą wyobraźnię małych widzów, a wesoła fabuła dostarczy dużo śmiechu.

Teatrzyk odbędzie się w niedzielę 10 marca w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Spektakl odegrany zostanie dwukrotnie – o godzinie 11.00 oraz 15.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!
InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu