Stylowe przedwiośnie

06-03-2018
|
Dodał: Adam Piwek
Stylowe przedwiośnie
źródło:
Wczesnowiosenna wymiana ubrań w szafie, niezwykły prezent z okazji Dnia Kobiet, a może metamorfoza domowego wnętrza? Chociaż temperatura ciągle płata nam figle, to we Wrocław Fashion Outlet czeka już wiele wiosennych inspiracji pełnych stylu, które nie nadszarpną stanu naszego konta

Początek marca to u nas częste wizyty w poszukiwaniu niespodzianek z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Nasze sklepy przygotowały wiele ciekawych propozycji, które zadowolą klientów z różnymi potrzebami. Co ważne, każdego dnia czekają w nich zniżki, które sięgają od – 30 % do nawet – 70% od ceny podstawowej. W tym roku Wrocław Fashion Outlet chce zaskoczyć Wrocławianki. Jak? Przekonamy się o tym podczas Dnia Kobiet w najbardziej ruchliwych punktach stolicy Dolnego Śląska oraz podczas zakupów na Granicznej 2.

 

Pierwszy miesiąc wiosny to dla wielu Dolnoślązaków początek poszukiwań wiosennej odzieży czy obuwia, które będą nam służyć podczas cieplejszych dni. – W zdradliwych momentach pomiędzy sezonami, najlepszym rozwiązaniem jest łączenie ciepłych ubrań z lekkimi oraz zadbanie o warstwowość stroju – radzi Barbara Murza, stylistka Wrocław Fashion Outlet. –  O tej porze roku warto bawić się kolorowymi dodatkami. Ostrzejsze barwy szalików, chust, pasków czy czapek spokojnie zastąpią te zimowe, które są zazwyczaj bardziej stonowane. Przedwiośnie to najlepszy czas, kiedy można wyciągnąć z szafy skórzane kurtki. Niezwykle stylową kombinację stworzymy łącząc ulubiony t-shirt z kultową ramoneską. Uwielbiany przez kobiety, lubiące czuć się wygodnie w okryciach wierzchnich, płaszcz typu oversize będzie idealnym dopełnieniem całości stylizacji wraz z materiałowym plecakiem.

 

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu