Forum Firm zaprasza na Randkę z Biznesem

02-03-2018
|
Dodał: adventure_media
Forum Firm zaprasza na Randkę z Biznesem
źródło:
Jerzy Gut, autor kultowej książki dla przedsiębiorców i nie tylko „Psychologia szefa” będzie gościem kolejnego spotkania w ramach Forum Firm z siedzibą w Radlinie. Odbędzie się ono 7 marca, o godz. 18.30 w restauracji Leśna Perła w Radlinie.

Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny, należy tylko pobrać bezpłatną wejściówkę: https://644975-6.evenea.pl


„Randka z biznesem”- pod takim hasłem odbędzie się marcowe spotkanie z nietuzinkowym gościem. Książka Jerzego Guta „Psychologia szefa” to bestseller wśród poradników dla menadżerów. W rankingu Pulsu Biznesu „TOP 20”, które ukształtowały polskich liderów, publikacja ta zajmuje wysoką pozycję. 

Warto dodać, że „Psychologia szefa” to polska ewangelia mądrego przedsiębiorcy zawierająca wiele konkretnych narzędzi, sposobów i bezpiecznych algorytmów działania, które pozwalają skutecznie radzić sobie w roli menadżera. Co więcej, autorzy (współtworzył ją Wojciech Haman) tej książki nie pouczają i nie dają „dobrych rad”, ale pomagają zrozumieć i zastosować zapomniane mechanizmy psychologiczne, z uwzględnieniem specyfiki polskich szefów i polskich podwładnych.

Aby udać się w podróż  po świecie komunikacji, marketingu i psychologii, należy tylko pobrać darmowy bilet. 

***
Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media
Fot: Forum Firm z siedzibą w Radlinie 

***
Forum Firm z siedzibą w Radlinie jest dobrowolnym stowarzyszeniem przedsiębiorców Radlińskich i Subregionu Zachodniego. Istnieje od 1998 roku. Jest organizacją typu non-profit, niezależną od władz publicznych i apolityczną, zrzeszającą na zasadzie dobrowolności podmioty gospodarcze. 

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu