Koncert disco, konkursy i dobra zabawa – Dzień Kobiet w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec

01-03-2018
|
Koncert disco, konkursy i dobra zabawa – Dzień Kobiet w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec
źródło: redcomm
„Mydełko Fa”, „Przez twe oczy zielone” i wiele innych znanych hitów usłyszą 3 marca z okazji Dnia Kobiet klienci Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec. Rytmy disco i atmosferę dobrej zabawy uzupełnią quizy, konkursy z nagrodami i pamiątkowe zdjęcia z fotobudki. Wstęp wolny!

Disco polo cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od lat, a żywiołowa muzyka i swobodny klimat na pewno udzielą się już 3 marca wszystkim klientom Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec. Znane hity będą wykonane na żywo, a dla preferujących oryginalne brzmienie przygotowano podkład z przebojami disco polo. Pamiątką z zabawy będą kreatywne zdjęcia wykonane w dostępnej fotobudce – wszyscy chętni będą mogli skorzystać z barwnych rekwizytów, typu okulary, kapelusze, peruki czy maski. Wydarzenie w rytmach szalonej muzyki uzupełnią ciekawe konkursy i zabawy z okazji Dnia Kobiet.

Na wszystkie panie oraz osoby towarzyszące czekają specjalne atrakcje w postaci konkursów muzycznych typu „jaka to melodia” oraz „odgadnij teledysk” czy „dokończ fragment piosenki”. Na aktywnych uczestników konkursów czekają m.in. bony na zakupy w wybranych salonach, a także zestawy kosmetyków od oraz książki.

Klientki centrum będą miały również szansę zawalczyć o nagrody w konkursie paragonowym. Co godzinę wygrywają jedna lub dwie osoby, które okażą najwyższy paragon z zakupów dokonanych w centrum. Na zwycięzców czekają bony podarunkowe.

Zabawa w rytmach disco oraz atrakcje z okazji Dnia Kobiet odbędą się 3 marca w godz. od 14:00 do 18:00 w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu