Akcja „Samokontrola – nie daj się chorobie”, konkursy z nagrodami i kwiaty, czyli Dzień Kobiet w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

01-03-2018
|
Akcja „Samokontrola – nie daj się chorobie”, konkursy z nagrodami i kwiaty, czyli Dzień Kobiet w Centrum Handlowym Auchan Mikołów
źródło: redcomm
Dzień Kobiet nie obejdzie się bez tulipanów i dobrej zabawy, ale dodatkowo warto w tym czasie poruszyć ważny dla pań temat profilaktyki raka piersi. 2 i 3 Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza do udziału w akcji edukacyjnej „Samokontrola”, a także quizach i licznych konkursach z nagrodami. Wstęp wolny!

Zbliżający się Dzień Kobiet jest też doskonałą okazją do przypominania o dotyczącym każdej kobiety problematyce raka piersi oraz konieczności samobadania. 2 i 3 marca uczestniczki spotkania „Samokontrola – nie daj się chorobie” na specjalnym stanowisku wyposażonym w fantomy nauczą się, w jaki sposób przeprowadzać samodzielne badanie piersi. Dla pań, które wezmą udział w akcji organizatorzy przygotowali prezenty do wyboru: kubki, podkładki pod mysz, książki kucharskie „Smaki życia” oraz kosmetyczki.

Akcja edukacyjna będzie urozmaicona w atrakcje dla pań, czyli spotkanie z wizażystką, który bezpłatnie wykona paniom makijaż oraz mini sesję zdjęciową. Każda uczestniczka sesji otrzyma 3 zdjęcia wydrukowane w specjalnym albumie „Akcja Samokontrola”. Chętni uczestnicy akcji będą mogli wziąć udział w konkursie, nagrywając oryginalny film zachęcający kobiety do regularnego badania piersi. Komisja konkursowa wyłoni najlepsze pięć nagrań, których autorzy otrzymają: żelazko parowe, czajnik elektryczny, szczoteczkę elektryczną do zębów, toster oraz elektryczną wagę kuchenną.

3 marca dla wszystkich pań przygotowano również specjalne atrakcje w postaci konkursu muzycznego typu „jaka to melodia” oraz quizów z nagrodami i zmagań grupowych, w których będą mogły wziąć udział zarówno panie, jak i panowie. Na aktywnych uczestników konkursów czekają bony na zakupy w wybranych salonach, a także ciekawe zestawy książek. Wszystkie panie otrzymają w tym dniu również tradycyjne tulipany.

Klientki centrum będą miały również szansę zawalczyć o nagrody w konkursie paragonowym. Co godzinę wygrywają jedna lub dwie osoby, które okażą najwyższy paragon z zakupów dokonanych w centrum. Na zwycięzców czekają bony podarunkowe do wybranych salonów centrum.

Dzień Kobiet z atrakcjami dla pań odbędzie się 3 marca w godz. 15:00 do 18:00, natomiast akcja edukacyjna „Samokontrola – nie daj się chorobie” 2 marca od godz. 12:00 do 18:00 oraz 3 marca od 11:00 do 17:00. Oba wydarzenia będą miały miejsce w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu