Wrocław Fashion Outlet zachęca do porannych zakupów w weekend

28-02-2018
|
Dodał: Adam Piwek
Wrocław Fashion Outlet zachęca do porannych zakupów w weekend
źródło:
Od marca zmieniają się godziny otwarcia Wrocław Fashion Outlet. W soboty i niedziele handlowe centrum będzie czynne od godz. 9:00 do godz. 21:00. Z tej okazji największy outlet regionu ma dla swoich klientów niespodziankę

Od 1 marca zmieniają się weekendowe godziny otwarcia Wrocław Fashion Outlet. W każdą sobotę i niedzielę handlową centrum czeka na miłośników okazji od godz. 9:00 do godz. 21:00. - Dla gości, którzy pojawią się u nas na zakupach o poranku w soboty i pracujące niedziele marca, przygotowaliśmy niespodziankę - mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. - Jeśli w ciągu pierwszej godziny pracy centrum zrobią zakupy na kwotę minimum 300 zł, w punkcie informacyjnym otrzymają bon o wartości 100 złotych na kolejne stylowe przyjemności. W ten sposób chcemy podziękować naszym klientom, którzy skorzystają z naszych nowych godzin otwarcia. 


Bony podarunkowe wydawane są tylko do godz. 11.00. Z promocji można skorzystać tylko raz. Liczba bonów wydawanych każdego dnia jest ograniczona. Szczegółowy regulamin akcji oraz wiele inspiracji na zakupy pełne zniżek można znaleźć na stronie www.wroclawfashionoutlet.com. Od poniedziałku do piątku Wrocław Fashion Outlet pracuje bez zmian. Zakupy zrobimy wtedy od godz. 10:00 do godz. 21:00.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu