Zgłoś swój budynek do Konkursu CEE Buildings Go Green!

21-02-2018
|
Dodał: Monika Kmera
Zgłoś swój budynek do Konkursu CEE Buildings Go Green!
źródło: PLGBC
Rusza pierwsza edycja Konkursu CEE Buildings Go Green, wyróżniającego budynki o najlepszych właściwościach energetycznych. Inicjatywa dotyczy budynków nowych oraz obiektów poddanych niedawno renowacji. Do Konkursu można zgłosić inwestycje zrealizowane w Europie Środkowo-Wschodniej.

Głównym celem Konkursu CEE Buildings Go Green jest przedstawienie inwestycji, które w najlepszy sposób zastosowały zrównoważone rozwiązania w projektach. Konkurs ma podkreślić środowiskowe, finansowe, zdrowotne i inne korzyści płynące z efektywnych energetycznie budynków.

Inicjatywa skierowana jest do właścicieli budynków prywatnych i użyteczności publicznej, deweloperów, biur architektonicznych oraz firm inżynierskich. Do Konkursu można zgłosić nowy budynek lub poddany niedawno renowacji. Warunkiem jest, by inwestycja była zrealizowana w Europie Środkowo - Wschodniej. 

Konkurs jest częścią C4E FORUM - konferencji poświęconej efektywności energetycznej, która odbędzie się w dniach 13-16 czerwca br. w Narvil Resort, w Serocku. Współzawodniczące projekty i firmy znajdą się w centrum uwagi ponad 300 kluczowych uczestników rynku efektywności energetycznej, w tym wielu przedstawicieli instytucji unijnych oraz finansowych.

Organizatorem wydarzenia jest C4E Forum, Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC), Czech Green Building Council (CZGBC), Romanian Green Building Council (ROGBC) i Slovak Green Building Council (SKGBCK).

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia budynków przyjmowane są do dnia 6 kwietnia br.

Uroczysta Gala rozstrzygnięcia Konkursu odbędzie się 15 czerwca br. podczas C4E FORUM w Serocku.

Więcej informacji o Konkursie: https://plgbc.org.pl/konkurs-cee-buildings-go-green/

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu