Pachnące prezenty dla sympatii

13-02-2018
|
Pachnące prezenty dla sympatii
źródło: Redcomm
Pluszaki, kwiaty, czekoladki, a może… mydełka? Miłość niejedno ma imię, a święto zakochanych można obchodzić na wiele różnych sposobów, na dowód czego Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec organizuje w dniu walentynek szereg atrakcji. W programie m.in. warsztaty tworzenia mydełek oraz romantycznych fotoramek.

Dla tych, którzy z okazji walentynek szukają dla swoich sympatii czegoś innego niż standardowe kwiaty i czekoladki, Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec przygotowały kreatywne warsztaty, na których powstaną... mydełka! Pachnący podarunek kosmetyczny nie tylko przypadnie do gustu czułym na zapachy, ale również estetom, bowiem w przezroczystych mydełkach glicerynowych będą zatapiane oryginalne ozdoby, jak muszelki, kamyczki czy suszone rośliny. Uczestnicy warsztatów będą mieć do wyboru różnorodne kształty mydeł, a także kolory i zapachy.

W czasie oczekiwania na przygotowane prace uczestnicy warsztatów będą mogli stworzyć romantyczne fotoramki. Drewniana rama będzie dekorowana i wyklejana barwnymi elementami, według upodobań i pomysłów uczesników. Wszyscy chętni będą również mogli wykorzystać powstałe prace i na specjalnym tle fotograficznym z motywami walentynkowymi wykonać samodzielnie zdjęcie. Powstałe prace na pewno wywołają uśmiech na twarzach sympatii!

Walentynkowe warsztaty kreatywne odbędą się 14 lutego w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Zajęcia będą prowadzone od godz. 15:30 do 18:30. Wstęp wolny!

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu