DJ, piwo i bezpłatny transport, czyli targi 4 Design Days w czeskim wydaniu

13-02-2018
|
DJ, piwo i bezpłatny transport, czyli targi 4 Design Days w czeskim wydaniu
źródło:
Uchwyty, prowadnice do szuflad, kosze cargo, wkłady na sztućce, sortery na odpadki, żaluzje meblowe, oświetlenie… Te i inne akcesoria meblowe oferuje na co dzień swoim klientom czeska firma Demos trade. Tym razem zaproponują coś, czego w katalogu produktów zazwyczaj nie prezentują – imprezę w showroomie, catering, bezpłatny transport i piwo.

Tym nietuzinkowym spojrzeniem Demos trade wykaże się przy okazji targów 4 Design Days, które odbędą się od 15 do 18 lutego. Czesi zachęcają, aby te dni spędzić nie tylko w Spodku czy MCK-u, ale także na imprezie w siedzibie polskiego oddziału firmy przy ul. Woźniaka 5 w Katowicach. Transport pomiędzy tymi lokalizacjami zapewni specjalny Demos Design Party Bus, który trasę pomiędzy showroomem Demosu a Strefą Kultury pokonywać będzie kilkanaście razy.

 

Imprezie organizowanej przez Czechów towarzyszy nieszablonowa kampania promocyjna – w sieci pojawiły się żartobliwe spoty. Można je obejrzeć na profilu firmy na portalu Facebook. Jeden z filmów zachęca do skorzystania z przejazdu specjalnym busem, co pozwoli uniknąć ewentualnych problemów związanych ze znalezieniem miejsca parkingowego w Strefie Kultury w centrum Katowic. Podczas targów takie trudności są całkiem prawdopodobne, gdyż organizatorzy przewidują ok. 25 tys. gości oraz przedstawicieli rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

 

Wygodny dojazd na targi i wysokiej jakości produkty to jednak nie wszystko, co ma do zaproponowania Demos trade. Zachęcić do złożenia wizyty w pierwszym showroomie Demos w Polsce w Katowicach-Szopienicach ma dodatkowo jedzenie, muzyka i czeskie piwo. – Angażując się w ten sposób w targi nie tylko pokażemy, że potrafimy być oryginalni w sprzedaży akcesoriów meblowych, ale i w organizacji branżowych wydarzeń – mówi dyrektor handlowy w Demos trade Grzegorz Pietruszewski. – Na co dzień swoimi produktami pokazujemy, jak wysokiej jakości mogą być akcesoria meblowe i związane z nimi usługi. Teraz zaskoczymy czymś innym i w nietypowej aranżacji niezobowiązującej imprezy pokażemy nowości naszego katalogu – dodaje dyrektor ds. marketingu Jan Bednář.

 

Rejestracja udziału w imprezie: https://demos.evenea.pl/.

Profil firmy na Facebooku: https://www.facebook.com/demostradepl/.

Szczegółowe informacje o III edycji targów 4 Design Days: http://www.4dd.pl/.

 

###


Demos trade to czeska firma funkcjonująca na rynku 25 lat. Specjalizuje się w sprzedaży materiałów do produkcji i montażu mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. W portfolio Demosa znajdują się zarówno wyroby renomowanych światowych producentów, jak i stale poszerzane zgodnie z najnowszymi trendami kolekcje własnych marek handlowych okuć meblarskich. Dzięki wysokiej jakości swoich produktów Demos trade jest liderem branży w rodzimym kraju i na Słowacji oraz jest coraz bardziej zauważany i ceniony przez klientów na Węgrzech i w Polsce. 

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu