Latające walentynki

13-02-2018
|
Latające walentynki
źródło: Redcomm
Jak głoszą słowa znanej piosenki – „miłość unosi się w powietrzu”! Centrum Handlowe Auchan Gliwice proponuje spędzić tegoroczne walentynki w kreatywnej atmosferze warsztatów. W programie dekorowanie miłosnych lampionów szczęścia. Wstęp wolny!

Latające lampiony zwane również lampionami szczęścia są popularnym elementem kultury krajów azjatyckich, który jest coraz częściej spotykany także w Europie, podczas obchodów wielu świąt. Według wierzeń, unoszące się w niebo lampiony zabierają ze sobą wszystkie troski i problemy, a przynoszą szczęście i dobrobyt. Wypuszczone w dniu Świętego Walentego z pewnością zagwarantują miłość i dużo ciepłych uczuć wokół, dlatego Centrum Handlowe Auchan Gliwice organizuje w okresie walentynkowym kreatywne warsztaty dekorowania lampionów.

Bazą do powstania prac będą papierowe lampiony, które zostaną ozdobione kolorowymi elementami, wierszami lub autorskimi wyznaniami. Uczestnicy warsztatów będą mieć do dyspozycji kredki, pisaki, nożyczki, brokat i dodatki pasmanteryjne. Powstałe prace uczestnicy zabiorą do domów, aby wypuścić w niebo albo wręczyć swojej sympatii.

Walentynkowe warsztaty kreatywne odbędą się 17 lutego w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 18:00. Wstęp wolny!

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu