Weź udział w karnawałowych warsztatach!

07-02-2018
|
Weź udział w karnawałowych warsztatach!
źródło: materiały własne
Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 10 lutego Centrum Handlowe Auchan Katowice oraz Centrum Handlowe Auchan Mikołów zapraszają małych gości na warsztaty, które pozwolą dać upust pokładom kreatywnym i rozwinąć zdolności manualne dzieci. Wstęp wolny!

Polski karnawał nie jest tak hucznie obchodzony, jak ten w Brazylii, jednak nie może na nim zabraknąć kolorowych i oryginalnych masek, które uświetnią każdą zabawę. Choć maski z różnych krajów znacznie różnią się od siebie, to na żadnej nie brakuje błyszczących elementów, piórek i kolorowych ozdób. Na warsztatach kreatywnych 10 lutego w Centrum Handlowym Auchan Katowice oraz Centrum Handlowym Auchan Mikołów maluchy będą miały okazję samodzielnie wykonać kolorowe maski, które przydadzą się podczas karnawałowych zabaw.

 

Bazą do powstania prac będą utwardzone szablony masek w różnych kształtach, przykładowo małpki, misia, kota i wielu innych, które następnie będą malowane farbą i dekorowane. Maluchy będą mieć do dyspozycji różnokolorowy brokat i cekiny, klej, dodatki pasmanteryjne oraz barwne piórka. Dodatkową atrakcją będzie część edukacyjna spotkania – prowadzący będą opowiadać dzieciom o ciekawostkach związanych z karnawałem i zwyczajach z różnych części świata.

 

Karnawałowe warsztaty kreatywne odbędą się 10 lutego Centrum Handlowym Auchan Katowice przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach oraz w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Zajęcia będą prowadzone od godz. 11:00 do 17:00. Wstęp wolny!

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu