Weź udział w karnawałowych warsztatach!

07-02-2018
|
Weź udział w karnawałowych warsztatach!
źródło: pixabay
Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 10 lutego Centrum Handlowe Auchan Żory zaprasza małych gości na warsztaty, które pozwolą dać upust pokładom kreatywnym i rozwinąć zdolności manualne dzieci. Wstęp wolny!

Polski karnawał nie jest tak hucznie obchodzony, jak ten w Brazylii, jednak nie może na nim zabraknąć kolorowych i oryginalnych masek, które uświetnią każdą zabawę. Choć maski z różnych krajów znacznie różnią się od siebie, to na żadnej nie brakuje błyszczących elementów, piórek i kolorowych ozdób. Na warsztatach kreatywnych 10 lutego w Centrum Handlowym Auchan Żory maluchy będą miały okazję samodzielnie wykonać kolorowe maski, które przydadzą się podczas karnawałowych zabaw.

 

Bazą do powstania prac będą utwardzone szablony masek w różnych kształtach, przykładowo małpki, misia, kota i wielu innych, które następnie będą malowane farbą i dekorowane. Maluchy będą mieć do dyspozycji różnokolorowy brokat i cekiny, klej, dodatki pasmanteryjne oraz barwne piórka. Dodatkową atrakcją będzie część edukacyjna spotkania – prowadzący będą opowiadać dzieciom o ciekawostkach związanych z karnawałem i zwyczajach z różnych części świata.

 

Karnawałowe warsztaty kreatywne odbędą się 10 lutego w Centrum Handlowym Auchan Żory przy ul. Francuskiej 11 w Żorach. Zajęcia będą prowadzone od godz. 11:00 do 17:00. Wstęp wolny!

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu